آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۱۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
بخشدار نکا:
برف سنگین در ارتفاعات نکا رانندگان را گرفتار کرد/ خودروهای گرفتار، زنجیرچرخ ندارند/راهداری در حال بازگشایی مسیر است
بخشدار هزارجریب نکا با اشاره به بارش برف سنگین در ارتفاعات نکا، گرفتار شدن رانندگان در این مسیرها را تأیید و اظهار کرد: هیچ‌یک از خودروهای گرفتار، زنجیر چرخ به همراه ندارند، با این حال راهداری در حال بازگشایی مسیر و هدایت خودروهای گرفتار به مسیرهای امن است.

به گزارش آوای خزر از ساری، علیرغم هشدارهای هواشناسی و انتشار اطلاعیه‌هایی مبنی بر نامساعد بودن شرایط جوی در مناطق کوهستانی و ضرورت به همراه داشتن تجهیرات ایمنی، اما برخی از رانندگان توجهی به این وموضوع نداشتند و امروز در مسیر بازگشت از مناطق بالادست و کوهستانی در جاده‌های برفی ماندند.

بخشدار هزارجریب نکا با تأیید خبری مبنی بر اینکه بیش از 200 نفر در جاده‌ای کوهستانی نکا در برف گیر افتاده‌اند و منتظر بازگشایی مسیرهای برفی برای تردد هستند؛ به خبرنگار آوای خزر می‌گوید: از چند روز گذشته تا امروز بعد از ظهر مرتباً هشدار دادیم که تردد در مسیرهای کوهستانی بر حسب ضرورت، و در صورت نیاز حتما با به همراه داشتن تجهیرات لازم باشد اما برخی از رانندگان آن را جدی نگرفتند.

حسین حمزه‌ای بریجانی گفت: تمامی خودروهای گرفتار در برف، بدون زنجیر چرخ هستند و آنهایی که دارای تجهیرات بودند توانستند مسیر را به آرامی طی کنند و به مناطق امن برسند.

وی ادامه داد: از "کرداب" به مسیرهای بالاتر - تا "بند بن" امکان تردد بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست و در حال حاضر نیروهای راهداری، هلال احمر، انتظامی و دیگر واحدهای خدماتی و ترافیکی در مسیر حاضر هستند. تجهیرات بازگشایی مسیرها ازجمله لودر و گریدر در حال فعالیت است تا افراد گرفتار در برف به مناطق امن هدایت شوند.

بخشدار هزارجریب نکا در پایان با بیان اینکه در حال حاضر مسیرهای اصلی جاده‌های کوهستانی برفگیر و مسدود است، تأکید کرد: افرادی که قصد سفر به مناطق بالادست را دارند، حتماً پیش از سفر از مساعد بودن وضعیت راه‌ها و شرایط جوی اطمینان حاصل کنند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار