آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
فرمانده انتظامي شهرستان آمل ofv nhn:
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از شناسايي و انهدام باند سرقت خودرو با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
انهدام باند سرقت خودرو با 10 فقره سرقت در شهرستان آمل

 به گزارش آوای خزر،سرهنگ  ولي الله گنجيان مقدم  در گفت و گو با خبرنگار ان گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با مشارکت و همکاری پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتي و تقویت گشت های محسوس و نا محسوس در سطح شهرستان ، موفق به شناسایی اعضای یک باند سارقت خودرو در این شهرستان شدند.

سرهنگ گنجیان تصریح کرد: ماموران با هماهنگي های قضائي و پس از شناسايي مخفيگاه متهمان در يک اقدام عملياتي و غافلگيرانه سه نفر از اعضاي این باند را دستگير کردند.

وی خاطر نشان کرد: متهمان در و بازجويي هاي به عمل آمده تاکنون به سرقت 10دستگاه خودرو با همکاری یک مالخر اهل و ساکن یکی از شهر های همجوار اعتراف کردند.

گنجیان همچنین اظهار داشت: متهمان پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شده و پس از صدور قرار قانوني روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي و تجهيز وسايل نقليه خود به سيستم هاي ايمني از بجا گذاشتن اسناد، اوراق بهادار، وجه نقد و اشيا قيمتي در خودرو خودداري کنند.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار