آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران:
مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغازی برای شکوفایی بخشی از فکر و اندیشه و گنجی که کمتر دیده شده است.
به گزارش خبرنگار آوای خزر از ساری، مریم جمشیدی صبح امروز در مراسم گردهمایی بانوان بازنشسته مازندران که در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم با بضاعت کم خانواده استانداری برگزار شد، با توجه به اینکه یکی از مهمترین سمبل ها در کار و زندگی، اخلاق است باید مهر و عطوفت را بیاموزیم و در این درگیری و مشغله های زندگی و فکری، به یاد کسانی باشیم که بهترین زمان های عمر خود را صرف خدمت به مردم کردند و در این عصر ماشینی و به نوعی بی وفایی جامعه مهر را سرلوحه رفتار و زندگی کردند.

وی افزود: بازنشستگی پایان راه نیست بلکه آغازی برای شکوفایی بخشی از فکر و اندیشه و گنجی که کمتر دیده شده است.

مدیرکل بانوان وخانواده استانداری مازندران با بیان اینکه بعد از سالها، خدمت صبورانی رسیدیم که بار دیگر به آنها بگوییم گام هایتان طوطیای چشمان ما است، افزود: در این عصر هزار رنگ و نیرنگ ها که پایبندی به اخلاقیات تا حدودی کمرنگ شده است باید به فرزندان خود بیاموزیم که عدل و صبوری این بازنشستگان را سرلوحه کار خود قرار دهند و از تجربیات ارزنده آنها به نحو احسن استفاده کنند و آن را رهرو راه خویش قرار دهند.

جمشیدی تصریح کرد: قدردان زحمات این دلسوزان و عاشقان جامعه هستیم چرا که روزی بخشی از وجود لاینفک یک دستگاه بودند و اگر اینها نبودند قطعا این تجربیات ارزنده به منثه ظهور نمی رسید.

این مقام مسؤول در ادامه عنوان کرد: هر کسی هر کار نیکی انجام دهد اگر به خودش برنگشت اما قطعا به نوادگانشان باز خواهد گشت.

وی بیان کرد: اقتدار محبوبیت است نه قدرت چرا که دوران مدیریت هر مسؤولی روزی به اتمام می رسد چیزی که ماندگار می ماند این اقتدار و محبوبیت است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه بازنشستگان گنجینه باارزش زندگی هستند، گفت: این تجربیات با هیچ امری قابل قیاس نیست و باید از داشته ها و دانسته های این از خودگذشتگان صبور به نحو احسن استفاده و آن را رهرو راه خود و نسل جوان و پویا جامعه قرار دهیم.

وی اظهار داشت: قدرشناسی اگر در راس کار قرار گیرد بسیاری از آسیب های اجتماعی جایش را به نقاط قوت و پویایی خواهد داد و فرزندانمان یاد خواهند گرفت که قدرشناسی را سرلوحه رفتار و اخلاق خود قرار دهند.

به گزارش آوای خزر، جمشیدی در پایان این مراسم گفت: در سال جاری بیش از ۱۰۰ مدرسه در استان زنگ قدرشناسی به صدا درآمد و دانش آموزان با شادی و شور و شعف خاصی به دستان پرمهر پدر و مادر خود بوسه زدند و جا دارد این امر برای همیشه نهادینه شود و هر روزی که میگذرد شاهد اتفاقات خوش و نیک باشیم و به یاد داشته باشیم تا خداوند متعال نخواهد هیچ اراده ای بالفعل نخواهد رسید.


انتهای پیام/فرزانه حسنی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار