آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
صبح امروز و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛
آیین افتتاح ۳۱ تخت ویژه در چند بیمارستان زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ظهر امروز همزمان با سایر دانشگاه‌های کشور، به صورت ویدئو کنفرانس، انجام شد.
به گزارش آوای خزر، همزمان با افتتاح ۱۷۵۷ تخت icu در ۵۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور که با حضور وزیر بهداشت و درمان در بیرجند انجام شد؛ ۳۱ تخت ویژه نوزادان، سوختگی، کودکان و بزرگسالان در چند بیمارستان مازندران افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آیین افتتاح این مراسم که به صورت متمرکز در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) (قلب ساری) برگزار شد، گفت: چهار تخت در بیمارستان امام(ره) و سه تخت در بیمارستان شهدای بهشهر، هشت تخت در بیمارستان قلب و دو تخت در بیمارستان سوانح و سوختگی ساری، ۶ تخت نیز در بیمارستان طالقانی چالوس همچنین ۶ تخت در بیمارستان شهدای محمودآباد و ۲ تخت نیز در بیمارستان شهدای زیراب به تعداد تختهای ویژه در استان مازندران اضافه شده است.
قاسم جان بابایی اظهار داشت: در حال حاضر ۲۳ بيمارستان تابعه دانشگاه در سطح استان با ۴۸۴ تخت درماني ويژه ،خدمات درماني را به بيماران بستري ارائه مي‌دهند .
وي با اشاره به اينكه تخت هاي مراقبت ويژه درتمامي كشورها و در تمامي مقاطع زماني از حساس‌ترين و استراتژيك‌ترين ظرفيت‌هاي خدمات درمان بستري محسوب مي شود، افزود: ۱۳ بيمارستان تابعه دانشگاه با ۱۹۸ تختCCU ،۱۷ مركز درماني با ۲۰۹ تخت ICU ، ۷ مركز درماني با ۶۵ تختNICU  و ۲ مركز درماني با ۱۲ تختPICU  فعال وآماده خدمت هستند.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار