آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران اعلام کرد
مدير كل روابط عمومي استانداري و دبیر شورای اطلاع‌رسانی مازندران از روابط‌عمومی‌های استان خواست تا با اطلاع‌رساني هنرمندانه و هوشمندانه و با ارتقای آگاهي از دستاوردهاي بزرگ انقلاب حفاظت و حراست کنند.
حراست از دستاوردهای انقلاب با اطلاع‌رسانی هنرمندانه و هوشمندانه

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، احمد مظفری امروز در جلسه كارگروه سازمان‌ها و نهادهاي استان که با موضوع چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مازندران برگزار شد، اظهار داشت: ترويج گفتمان انقلاب اسلامي و مردمي كردن جشن‌هاي انقلاب از مهمترین اقداماتی است که در 40 سالگی انقلاب به آن نیازمندیم زیرا دشمن به دنبال افزايش مطالبات مردم، ايجاد بدبيني و بي‌اعتمادي و ایجاد شکاف بین ملت و انقلاب است.

وی افزود: روابط عمومی‌های سازمانها، ادارات و نهادهای باید در شرایط سخت فعلی که جمهوری اسلامی ایران هدف هجمه‌های فراوانی قرار دارد، با اطلاع‌رساني هنرمندانه و هوشمندانه و با ارتقای آگاهي از دستاوردهاي بزرگ انقلاب حفاظت و حراست کنند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی مازندران با بیان اینکه مردم همیشه صاحبان اصلی انقلاب هستند، گفت: دفاع از دستاوردهای انقلاب نیاز به فعالیتهای هنرمندانه و تبیین عملکرد دولت دارد و مردم باید از اقدامات دولتمردان اطلاع داشته باشند.

مظفری در این جلسه اظهار کرد: در چهلمین سالگی انقلاب اسلامی ضرورت دارد که ملاقات‌هاي مردمي بویژه حضور در بین مردم مناطق محروم بیشتر شود، آذین‌بندی مناسبی در سطح شهرها و ادارات با حداقل هزینه صورت بگیرد، نمایشگاه‌ها، مسابقات، نشست‌های خبری، استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد استان، ارائه گزارش مقایسه‌ای از سوی روابط‌عمومی سازمانها و نهادها در قبل و پس از انقلاب و تدوین برنامه‌هایی برای شور و نشاط اجتماعی در جامعه صورت بگیرد.

وی ادامه داد: در استان مازندران برنامه‌های متنوعی در 40 سالگی انقلاب اسلامی انجام می‌گیرد، روابط‌عمومی‌ها باید بیش از پیش در ارائه عملکرد دستگاه‌ها دقت کنند و هنرمندی به خرج دهند.

مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران در پایان گفت: علیرغم جنگ رسانه‌اي و طوفان تحريم‌ها و تهديدها علیه ایران، اما انقلاب همچنان سرافراز و سربلند ايستاده است و به راه خود ادامه مي‌دهد.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار