دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۳۵۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
رییس ستاد انتخابات جبهه انقلاب اسلامی مازندران:
ای کاش احکام ستادهای انتخاباتی فصل‌الخطاب داشت/ اعلام لیست جبهه انقلاب در برخی شهرهای مازندران
رییس ستاد انتخابات جبهه انقلاب اسلامی مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار آوای خزر درباره تعدد احکام انتخاباتی، با انتقاد به این موضوع اظهار داشت که ای کاش فصل‌الخطابی در صدور احکام انتخاباتی وجود داشت.

ای کاش احکام ستادهای انتخاباتی فصل‌الخطاب داشت/ اعلام لیست جبهه انقلاب در برخی شهرهای مازندران

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، با عنایت به برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ و شدت‌گرفتن فعالیت‌های احزاب و گروه‌های مختلف به‌ویژه در جبهه انقلابی، در هفته دوم ماه مبارک رمضان امسال ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی مازندران تشکیل جلسه داد.

رییس این ستاد در مازندران امروز در جمع خبرنگاران اعلام کرد که با همفکری نیرو‌های انقلابی، ۲۰ کمیته را برنامه‌ریزی کردیم و برای هر کدام نیز افرادی انتخاب و احکام ابلاغی برای آن‌ها صادر شده است.

"شکراله رضا‌زاده شرمه" با بیان اینکه برای ایجاد قوام در ستاد، ارکان آن شکل گرفته است، از اعلام کاندیدا‌های شورای شهر مورد حمایت جبهه انقلاب اسلامی سخن گفت که تاکنون لیست آن‌ها در شهر‌های ساری، نوشهر، تنکابن، بابل و گلوگاه کامل شده است.
 
وی ادامه داد: این لیست در سایر شهرستان‌ها به لحاظ اینکه نیاز به چانه‌زنی و بررسی بیشتری دارد؛ در حال تکمیل است. برخی شهرستان‌ها نیز عنوان داشتند که لیست آن‌ها رسانه‌ای نشود و ما این اختیار را به روئسای شهرستان‌ها دادیم.

رییس ستاد انتخاباتی جبهه انقلاب اسلامی مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار آوای خزر درباره تعدد احکام انتخاباتی در استان اظهار داشت: این اتفاق خوبی نیست و معتقدم‌ای کاش در استان فصل‌الخطابی در این زمینه وجود داشت و در قالب کمیته‌های متعدد تعریف می‌شد.

ای کاش احکام ستادهای انتخاباتی فصل‌الخطاب داشت/ اعلام لیست جبهه انقلاب در برخی شهرهای مازندران

رضازاده با بیان اینکه هر ستادی باید قامتی داشته باشد؛ افزود: اعضای ستاد باید بازیگران فعال انتخابات باشند، جبهه انقلاب نیز خود را مکلف به حضور در انتخابات می‌داند، چه ابلاغ داشته باشد و یا نداشته باشد و از هر نوع همکاری و هماهنگی که ستاد را تجمیع کند، استقبال می‌کند.

وی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران درباره فعالیت برای سهم‌خواهی در ستادها، اظهار کرد: ما در انتخابات آرای همه را می‌خواهیم و راه، نباید برای سهم‌خواهی باز شود، لذا باید درب سهم‌خواهی را بست. ضمن اینکه شورای ائتلاف انقلاب اسلامی مازندران یک عملیات موفقیت‌آمیزی را در دوم اسفند ۹۸ با انتخاب نمایندگان مورد حمایت این جبهه در کارنامه دارد.

این فعال سیاسی همچنین از ورود به مسئله انتخاب "شهردار انقلابی" سخن گفت که رایزنی‌های پساانتخاباتی در زمینه تعیین شهردار خواهند داشت بدین سبب که پایه‌ی بسیاری از مشکلات امروز استان در حوزه شهرداری و شورای شهر، "نبود شهرداران انقلابی" است.

وی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران در ارتباط با اینکه اگر لیست مورد انتظار جبهه انقلاب اسلامی رأی نیاورد فعالیت این جبهه به چه شکل خواهد بود، گفت: ما در هر صورت به آنچه رخ داده است تمکین می‌کنیم، زیرا یکی از انتقادات ما از سران فتنه این بود که آن‌ها به آرای صندوق تمکین نکردند؛ بنابراین جبهه انقلاب خود را مکلف می‌داند که به قوانین انتخاباتی و رأی مردمی تمکین کند.

ای کاش احکام ستادهای انتخاباتی فصل‌الخطاب داشت/ اعلام لیست جبهه انقلاب در برخی شهرهای مازندران

رضازاده شرمه ادامه داد: فعالیت‌های این جبهه در هر صورت، پس از انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

رییس ستاد انتخابات جبهه انقلاب اسلامی مازندران در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر تبلیغات و سخنرانی خارج از عرف برخی از نمایندگان به ویژه نمایندگان ساری و میاندورود در ستاد‌های انتخاباتی بیان کرد: البته هر فردی مجاز است که از کاندیدای مورد نظر خود حمایت کند و نمایندگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این مسوول حضور همراه با شدت و حدت نمایندگان مجلس در ستاد‌های تبلیغاتی را امری طبیعی دانست که منافاتی با وظیفه آن‌ها ندارد.

شکراله رضازاده شرمه در سخنان پایانی خود با اشاره به اینکه امروز آخرین مناظره کاندیدا‌های ریاست جمهوری پخش می‌شود، گفت: متأسفانه از مناظره سوم جنگ روانی، انگ‌زدن‌ها و برچسب‌زدن‌ها شروع می‌شود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که رقیب (رقبای سید ابراهیم رئیسی) به یک رویارویی جوانمردانه تن بدهد.

انتهای پیام/۱۰۰۱
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار