دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۳۵۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
در نشست منتخبین نامزدهای انتخاباتی شورای وحدت نیروهای انقلابی مازندران مطرح شد:
ساری پر از گنجینه مدیریت است/ شهر نیاز به شهردار چکمه پوش ندارد
نشست خبری نامزد‌های ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری که توسط شورای وحدت نیرو‌های انقلابی مازندران مورد تایید قرار گرفتند حضور خبرنگاران برگزار شد.
به گزارش آوای خزر، نشست خبری نامزد‌های ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری که توسط شورای وحدت نیرو‌های انقلابی مازندران مورد تایید  قرار گرفتند عصر امروز با حضور خبرنگاران برگزار شد.

در این نشست که متشکل از ۹ نامزد انتخاباتی شامل، حسن کریمی چلیمانی، حبیب الله ساداتی، محسن محمدی کیادهی، عباس بادله، نوریان، نوکنده و کرامت رجبی برنتی برگزار شد
 هریک از اعضا اهداف خود را برای  ورود به انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری تشریح کردند.

حسن کریمی چلیمایی کاندیدای ششمین دوره انتخابات شهر ساری با بیان اینکه نگاهم به آینده شهر ساری توسعه پایدار  و شهر ماندگار است، گفت: اتمام پروژه‌های ناتمام، ساماندهی نیروی انسانی، استفاده از نیرو‌های جوان برای توسعه شهر، ایجاد لایحه‌های تحقیقاتی مرتبط با امور شهری و احیای بافت تاریخی از دیگر برنامه‌ها است.

وی به مشکلات شورای پیشین اشاره کرد و گفت: عدم نگاه توسعه محور زمینه انحطاط شورای قبلی بوده است.

کریمی افزود: یکی دیگر از دلایلی که سبب اتفاق ناخوشایند شورای قبلی شده بود حاکمیت عرف به قانون بوده است، باید قانون گذاری و عمل به قانون در مدیریت شهری و شورا پی ریزی شود.
 
کرامت رجبی برنتی دیگر نامزد ششمین دوره انتخابات شورای شهر ساری گفت: شورای شهر امانت الهی است که باید با تعهد و تخصص مدیریت و اداره شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه تقوا و تعهد در دوره پنجم شورای شهر ساری کمرنگ شده بود افزود: چنانچه موفق به حضور در پارلمان شهری شوم در مقابل تصاحب قدرت ایستادگی خواهم کرد و توسعه متوازن شهری نیز از مهم‌ترین هدفم  محسوب می‌شود.

سید حبیب الله ساداتی دیگر نامزد انتخاباتی ششمین دوره شورای شهر ساری به اتفاقات ناگوار شورای پنجم اشاره کرد و گفت: اگر یک متخصص مالی و عالم به  آیین نامه مالی در سیستم شورای شهر بود هرگز این اتفاقات رقم نمی‌خورد.

وی مشکلات به وجود آمده را  ناشی از عدم نظارت دقیق دانست و گفت: تشخیص اولویت مهم‌ترین اصل در مدیریت شهری است.

نوریان ایولی دیگر نامزد انتخاباتی با بیان اینکه مدیریت فرهنگی باید در راس امور باشد، گفت: توسعه گروشگری مهم‌ترین مولفه در ارتقای مرکز استان است.

وی به رویداد ۲۰۲۲ و میزبانی ساری از کشور‌های عضو اکو اشاره کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا میزبانی خوبی از این رویداد داشته باشیم.

نوریان توسعه گردشگری را زمینه ایجاد توسعه پایدار دانست و گفت: تمام پروژه‌های شهری باید پیوست فرهنگی داشته باشد.

وی افزود: برای انتخاب شهردار باید تعهد و تخصص مورد توجه قرار گیرد و اینکه شهردار چکمه پوش برای مدیریت شهری خوب نیست.

عباس بادله دیگر کاندیدای انتخابات شورای شهر ساری حضور در انتخابات را تکلیف اجتماعی دانست و تصریح کرد: در انتخاب شهردار باید چند مولفه مهم را در نظر داشته باشیم نخست اینکه باید جهادی باشد،   اهل و حداقل ۱۰ سال ساکن ساری باشد، شهرداری با خصیصه‌های شهید باکری و مقتدر باشد.

در ادامه سید محسن محمدی تاکامی دیگر کاندیدای شورای شهر نبود نیرو‌های انقلابی را سبب مشکلات شورای شهر قبلی دانست و گفت: در صورت موفقیت در این عرصه، رسانه‌ها از اختیارات کامل برای حضور در شورای شهر را خواهند داشت و چشم بینای پارلمان شهری خواهند بود.

وی با گله مندی از اینکه متاسفانه انتخابات فعلی نیز مهندسی می‌شود و برخی ار افراد فاقد صلاحیت به هر نحوی صلاحیت گرفته وارد عرصه انتخابات شدند، ادامه داد: وعده‌های انتخاباتی باید عملیاتی شود البته اعضای شورای قبلی نیز قول دادند، اما عمل نکردند.

نوکنده دیگر نامزد انتخاباتی شورای شهر ساری ساماندهی نیروی انسانی در شهرداری  را مهم‌ترین هدف عنوان کرد و افزود: عدم ساماندهی یعنی تبعیض.

وی با بیان اینکه شهر ساری پر از گنجینه‌های اجتماعی است و می‌توان از آن‌ها برای توسعه شهر ساری بهره گرفت، بیان کرد: شهر ساری پر از گنجینه مدیریت است حتی یک خبرنگار انقلابی و جهادی نیز می‌تواند یک شهردار باشد.

 نوکنده  توسعه گردشگری را نیز در ارتقای شهر ساری مهم دانست و بیان کرد: ایجاد کمربند سبز در ساری توسعه دادن به مرکز استان است.

انتهای پیام/۱۰۰۰
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: