آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۶۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
با هدف حمایت از کسب و کارهای نوین،
به منظور حمایت از کسب و کارهای نوین در حوزه صنایع خلاق برای اقشار آسیب پذیر، تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران به امضا رسید.

به گزارش آوای خزر از ساری، به منظور رونق کسب و کارهای نوین در حوزه صنایع خلاق دانش بنیان و نوآور و توسعه اشتغال با مشارکت کسب و کارهای خلاق و دانش بنیان و بهره گیری از تخصص های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و کاربردی متقابل در امر توسعه علمی و فناوری به ويژه برای اقشار آسیب پذیر، تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری مازندران و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران به امضا رسید.

این تفاهم نامه همکاری در جهت تعامل و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل طرفین در شناسایی، جذب، هدایت و حمایت از طرح های دانش بنیان و فناوری های نوین در راستای اولویت های پیشرفت مازندران در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی، زیست فناوری، محیط زیست، صنایع غذایی و دارویی، فنی و مهندسی و کسب و کار برای اقشار آسیب پذیر به امضا رسیده است.

هم افزایی با استفاده از ظرفیت طرفین برای توسعه اشتغال پایدار اقشار آسیب پذیر به ویژه فارغ التحصیلان، معرفی کارآفرینان موفق جهت استفاده از تجریبات آنان در جلسات آموزشی برای مددجویان، همکاری در جهت برگزاری دوره های آموزشی نوین جهت مددجویان از قبیل تامین مربی و منابع آموزشی، نیز از اهداف این تفاهمنامه است.

تسهیل فرایند کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای نخبگان و دانش‌آموختگان دانشگاهی کمیته امداد و همکاری در نیازسنجی، امکان سنجی، ارزیابی آموزشی، تدوین و بازنگری استانداردهای آموزش شغل و مهارت به مددجویان از دیگر مفاد تفاهم نامه است.

لازم به توضیح است اين تفاهم نامه در 11 ماده، 35 بند و در دو نسخه به مدت پنج سال به امضاي طرفين رسيده است.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار