آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران تا جمعه‌شب 10 خردادماه نیمه‌ابری، همراه با وزش باد و رعد و برق است.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، سالجاری سال پُرآبی بوده و تا امروز هنوز جو پایداری بر آسمان مازندران حاکم نبوده است، در طول هفته بعضاً سه یا چهار فصل را شاهد هستیم، چند روزی است که سرما و گرما در طول هفته مسافران و کشاورزان را سردرگم کرده است. شب گذشته هوایی پاییزی را در مازندران داشتیم و امروز چیزی بین بهار و تابستان را تجربه می‌کنیم. روشن‌شدن بخاری در برخی از مناطق ییلاقی، اهالی را به حال و هوای زمستانی برده است.

اکنون هوای مازندران گرفته است، هم می‌توانید ابرهای سیاه و کبود را ببینید و هم ابرهای آبی و روشن را. وزش باد هم در دشت است و بیشتر از آن در ارتفاعات، گاهگاهی نیز در مناطق شهری صدای رعد و برق شنیده می‌شود، در ارتفاعات نیز گاهی باران و گاهی رگبار پراکنده می‌بارد.

احمد اسدی در گفتگو با خبرنگار آوای خزر اظهار داشت: طی امروز و فردا دمای هوا یکی دو درجه نسبت به دو روز قبل، گرمتر می‌شود، اما همچنان رشد ابر، وزش باد و رگبارهای پراکنده را به‌ویژه از بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان داریم.

وی افزود: این شرایط تا روز شنبه ادامه دارد و از شنبه تا اواسط هفته آینده جو پایدار همراه با افزایش نسبی دما را شاهد خواهیم بود اما با توجه به شرایط نسبتا پایداری که در ارتفاعات حاکم خواهد شد، رعد و برق و بارش‌های پراکنده‌ای را برای این نقاط پیش‌‎بینی می‌کنیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: دریا تا فردا نسبتا مواج است و توصیه می‌شود برای فعالیت در دریا نکات ایمنی رعایت شود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار