آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
ظرفیت‌های صادراتی مازندران را بشناسیم/1
«کاله»؛ نیاز به تبلیغ ندارد اما قدرش را بدانیم
محصولات لبنی کاله نامی آشنا برای ایران و ایرانی و بسیاری از کشورهای عربی، آسیایی و اروپایی است. کاله هر روز به دنبال تولید محصولات جدیدی است. محصولاتی که با ذائقه مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی جور در می‌آید.

«کاله»؛ نیاز به تبلیغ ندارد اما قدرش را بدانیم

به گزارش آوای خزر، در نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مازندران برندهای معتبری شرکت کردند، یکی از آنها کاله است که نیاز به تبلیغات چندانی ندارد. کاله پیشتاز تولیدکنندگان لبنی است.

تولید شیر و سایر فرآورده‌های لبنی، گوشتی، انجمادی، بستنی و انواع نوشیدنی در طعم‌ها و ذائقه‌های مختلف

اما یکی از محصولات جدید این شرکت، «لاکیدو» نام دارد، لاکیدو نوشیدنی لبنی گازدار است که از شیر ساخته می‌شود، این نوع محصول برای نخستین بار توسط شرکت کاله انجام شده. ماده اصلی تشکیل‌دهنده لاکیدو تراویده شیر است که از فیلتراسیون شیر خالص و حذف پروتئین و چربی آن به دست می‌آید.

با حذف پروتئین و چربی، رنگ، بو و مزه‌ی شیر از بین می‌رود، آنچه باقی می‌ماند مایع شفافی است شبیه به آب که حاوی سایر مواد مفید شیر است. پتاسیم، سدیم، ید و ... املاح معدنی مفید در شیر هستند که در نوشابه لاکیدو وجود دارد.

هر بطری 1.5 لیتری لاکیدو حاوی کلسیم موجود در سه لیوان شیر است؛ پس بدون دغدغه و نگرانی در مورد پوسیدگی دندان و پوکی استخوان، نوشابه بنوشید. اسید لاکتیک طبیعی موجود در شیر جایگزین اسیدهای مصنوعی به کار رفته در نوشابه‌های گازدار شده است. این نوشیدنی را می توانید از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید.

برند کاله باهدف بهبود و ارتقای سطح سبد غذایی مردم ایران در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد. نتیجه فعالیت‌های انجام‌شده در این مجموعه طی سال‌های گذشته که همگی در راستای ارتقای سبد غذایی هم‌وطنان و سرافرازی ایران اسلامی است، این برند را در جایگاه ۴۸ام صنایع غذایی در جهان - به گزارش یورو مانیتور -، برند محبوب و برتر و 7 سال تنها صادرکننده نمونه در فرآورده‌های لبنی در ایران قرار داده است.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار