دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۵۲۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸

تهیه‌کننده ایرانی رئیس هیأت داوران جشنواره فیلم «زنان» بیروت شد

الهه نوبخت، تهیه‌کننده سینمای ایران، رئیس هیأت داوران بخش مسابقه «فیلم‌های کوتاه مستند و انیمیشن» در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «زنان‌» بیروت BWFF با موضوع «زنان برای رهبری» در کشور لبنان شد.


 
به گزارش آوای خزر، الهه نوبخت، تهیه‌کننده سینمای ایران، رئیس هیأت داوران بخش مسابقه «فیلم‌های کوتاه مستند و انیمیشن» در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «زنان‌» بیروت BWFF با موضوع «زنان برای رهبری» در کشور لبنان شد.
 
الهه نوبخت که ماه گذشته برای سومین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم «برلین» Berlinale با تهیه‌کنندگی فیلم مستند سینمایی دروازه‌ی رؤیاها DREAMS’ GATE در بخش مسابقه نسل‌ها Generations حضور داشت؛ پیش از این، داوری جشنواره‌های جهانی از جمله؛ جشنواره بین‌المللی فیلم «فیفوگ» Fifog در سوئیس، جشنواره بین‌المللی فیلم «مذاهب امروز» Religion Today در ایتالیا و جشنواره بین‌المللی فیلم «منا» MENA در هلند نیز بوده است.
 
فیلم بلند مستند دروازه‌ی رؤیاها به کارگردانی نگین احمدی و به تهیه‌کنندگی «الهه نوبخت»، در دومین اکران بین‌المللی خود در بخش مسابقه مستند بلند در ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم زنان بیروت Beirut نیز حضور دارد.
 
دروازه‌ی رؤیاها در ادامه حضورهای جهانی خود در سومین حضور بین‌المللی خود، در نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کاسموراما Kosmorama در شهر تورندهایم درکشور نروژ روی پرده می‌رود.
 
ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم زنان بیروت» با مدیریت سام لهود Sam Lahoud رئیس انجمن فیلم بیروت و با آثاری از کارگردانان کشورهای مختلف در چندین بخش از جمله؛ بخش مسابقه فیلم‌های بلند داستانی، بخش مسابقه مستند بلند، بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه مستند و انیمیشن، بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه حرکات موزون و همچنین نشست‌های تخصصی از روزهای ۱۴ تا ۲۰ اسفند ماه جاری (۵ تا ۱۱ مارس ۲۰۲۳) در شهر بیروت در لبنان برگزار می‌شود.
 
 
انتهای پیام/1005
نظرات شما