آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
موضوع امنیت شغلی یکی از مسائلی است که دغدغه خبرنگاران است و باید این نگرانی در میان این عزیزان کاسته شود.

به گزارش آوای خزر؛جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه تشکیل یک نظام صنفی برای خبرنگاران یکی از ضروریات حوزه رسانه است که باید به نتیجه برسد، گفت: این مسئله یکی از دغدغه‌های خبرنگاران و نمایندگان مجلس است که همواره ارائه لایحه نظام صنفی برای خبرنگاران را از دولت پیگیری کرده‌اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمانی باید در درون وزارت ارشاد نیازها و مشکلات خبرنگاران را رصد و برطرف کند، افزود: موضوع امنیت شغلی یکی از مسائلی است که دغدغه خبرنگاران است و باید این نگرانی در میان این عزیزان کاسته شود.

وی ادامه داد: خبرنگاران در دسته حقوق بگیران نیز از طبقه مناسبی برخوردار نیستند و این موضوع با توجه به کار و شغل حساسی که بر عهده دارند به هیچ عنوان منصفانه نیست و باید اصلاح شود.

 کوچکی نژاد، رسانه را یکی از ارکان مهم جمهوری اسلامی در انتقال پیام نظام برشمرد و گفت: بی تردید رشد و توسعه  فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است

 
 
 
 
 
 
 
 
جبار کوچکی نژاد تیتر یک


وی تأکید کرد: امروز اطلاع رسانی و اخبار نقشی مهم در زندگی هر فرد دارد و اینجاست که جایگاه و اهمیت اطلاع رسانی دقیق و به موقع مشخص می‌شود به همین دلیل باید به مشکلات خبرنگاران پرداخته شود.

رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و فضای مجازی تصریح کرد: چنانچه دولت باز هم در ارائه لایحه نظام جامع رسانه تعلل بورزد، مجلس رأسا اقدام خواهد کرد و تا پیش از پایان دوره دهم تکلیف نظام صنفی برای خبرنگاران را یکسره خواهد کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار