آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۷۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴
با دستور وزیر راه و شهرسازی انجام شد
عملیات ساخت بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شرق مازندران، شامگاه امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و به دستور ایشان آغاز شد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، وزیر راه و شهرسازی که امروز شنبه 16 شهریورماه در برنامه‌ای یکروزه به مازندران سفر کرده است؛ پیش از ظهر امروز ابتدا در آیین آغاز به‌کار پل بزرگ پل‌سفید حاضر شد و پس از آن بازدید میدانی از کمربندی فریدونکنار و افتتاح کمربندی محمودآباد داشت.

آغاز به‌کار بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شرق مازندران با دستور وزیر راه و شهرسازی

محمد اسلامی در افتتاحیه 59 کیلومتر از راه روستایی بیجه کلای بابل نیز حضور یافت و پس از بازدید از چند پروژه در قائمشهر، بازدید از کارخانه نکاچوب و جاده خطرآفرین گهرباران و بازدید از محور ساری – تاکام، بالاخره در حالی‌که آفتاب رو به غروب می‌رفت؛ با حدود 3 ساعت تاخیر در مراسم آغاز به‌کار تقاطع غیرهمسطح بهشهر به بندر امیرآباد شرکت و دستور مربوطه را برای آغاز رسمی پروژه صادر کرد.

آغاز به‌کار بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شرق مازندران با دستور وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: تجهیز کارگاه با دقت انجام شده و انتظار داریم با همین دقت کار انجام شود.

محمد اسلامی با اشاره به افتتاح بخشی از محور بهشهر به بندر امیرآباد اعلام کرد: ۱۲ کیلومتر تعریض جاده منتهی به بندر امیرآباد باقی مانده و از مواردی است که از سالیان پیش آغاز شده و پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به زمان‌بر شدن محور حسین آباد بهشهر گفت: باید تحرک جدیدی برای این محوری انجام شود.

آغاز به‌کار بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شرق مازندران با دستور وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: برخی از راه‌های روستایی برای مناطق محروم است که در محور نکا و بهشهر و گلوگاه، احداث راه روستایی مناطق هزارجریب از برنامه‌های اولویت دار است.

مسیح ناصحی رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر، نکا و گلوگاه درباره این پروژه به آوای خزر گفت: پروژه، تقاطع غیرهمسطح محور بهشهر – زاغمرز با محور رستمکلا – بندرامیرآباد در واقع بزرگترین پل غیرهمسطح شرق مازندران است.

آغاز به‌کار بزرگترین تقاطع غیرهمسطح شرق مازندران با دستور وزیر راه و شهرسازی

وی تصریح کرد: این پروژه، یک دستگاه پل نیمه شبدری شامل یک پل روگذر اصلی به طول 490 و عرض 26 متر و 2 دستگاه پل‌های اتصالی راستگرد به طول‌های 175 متر و عرض 6.8 و 2 دستگاه لوپ‌های خاکریز اتصالی به طول 165 و عرض 6.8 متر را شامل می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی درباره اعتبار و مدت زمان مشخصی که برای افتتاح پروژه در نظر گرفته شده است به آوای خزر گفت: هزینه ریالی آن 568 میلیارد است که مدت ساخت آن نیز 36 ماه در نظر گرفته شده است.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار