آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۷۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی مازندران اعلام کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه برپایی فروشگاه‌های بهاره با توجه به فصل بازگشایی مدارس با نظر فرمانداران برپا می‌شود، اعلام کرد: در بخش لوازم‌التحریر، حدود 332 هزار جلد دفترچه سهمیه‌ای برای دانش‌آموزان مددجو و نیازمند استان بنا بر تشخیص آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

حسن خیریانپور در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری جلسه اخیر تنظیم بازار در مازندران گفت: در این نشست، مواردی در قالب دستور تصمیم‌گیری شد که یکی از آنها برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه است.

وی افزود: تاکید کردیم که به تناسب شهرستان‌ها و اگر فرمانداری‌ها تشخیص دادند، این نمایشگاه‌ها برپا شود و فروش فوق‌العاده برای ایام پاییز داشته باشند به‌ویژه اینکه بحث بازگشایی مدارس را داریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران اظهار کرد: درباره لوازم‌التحریر و فروش مناسب آن، از فروشگاه‌های بزرگ درخواست کردیم که فروش فوق‌العاده(با قیمت تعاونی بین 1700 تا 4200 تومان)داشته باشند.

خیریانپور با اعلام اینکه 331 هزار و 898 جلد دفترچه برای توزیع بین دانش‌آموزان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی اختصاص داده‌ایم، تصریح کرد: برای هر دانش‌آموز 5 جلد دفترچه در نظر گرفته شده است، بخشی از آن نیز سهمیه سایر اقشار است که عمدتاً با نظر آموزش و پرورش و فرمانداری‌ها در روستاهای محروم توزیع می‌شود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار