آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۴
شاعری مطرح کرد:
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس درمورد پیگیری از سازمان محیط‌زیست درباره ساماندهی باغ وحش‌ها، گفت: تمامی مراکز نگهداری از حیوانات، باغ‌‌های وحش‌ و پرندگان بدون مجوز باید تا پایان سال ۹۵ مجوز لازم را اخذ کنند.

به گزارش آوای خزر،علی‌محمد شاعری در توضیح پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص باغ‌وحش‌ها و مراکز نگهداری از حیواناتی که بدون مجوز فعالیت دارند، گفت: بر اساس پیگیری‌هایی که از سازمان حفاظت محیط‌زیست انجام گرفت، قرار شد تا پایان سال جاری تمامی مراکز نگهداری حیوانات، باغ وحش‌ها و باغ پرندگانی که فاقد مجوز از سوی این سازمان هستند به سازمان حفاظت محیط‌زیست مراجعه و اقدام به اخذ مجوز کنند.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، افزود: مراکز نگهداری از حیوانات، باغ وحش‌ها و باغ پرندگانی که فاقد مجوز سازمان حفاظت محیط زیست باید بر اساس استانداردها، ملاحظات محیط‌زیستی و رعایت حقوق حیوانات و حیات وحش اقدام به اخذ مجوزهای زیست محیطی کنند در غیر این صورت اجازه ادامه فعالیت در سال 96 به آنها نباید داده شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: سازمان حفاظت محیط‌زیست نظارت خود را بر مراکز نگهداری حیوانات باید تشدید کند تا تمامی حقوق حیوانات و ملاحظات زیست‌محیطی در خصوص حفظ حیات‌وحش رعایت شود./

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار