آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۷۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
مهربانی به نیت ماه مهر
تامین لوازم‌التحریر 300 دانش‌آموز نیازمند شرق مازندران توسط یک خیر
یکی از خیران ارزشمند کشورمان در آستانه ماه مهر، مبلغی را به خرید لوازم‌التحریر دانش‌آموزان نیازمند در شرق مازندران اختصاص داده است که حداقل 300 دانش‌آموز از آن بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش خبرنگار آوای خزر از شهرستان گلوگاه، "حاج جمال معصومی" یکی از خیران ارزشمند کشور است. در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید که با ماه محرم قرین شده است؛ از تهران به شرقی‌ترین نقطه مازندران آمده است تا نیت پدرش را همانند سال گذشته به جای آورد.

او امسال نیز در آستانه ماه مهر، ماه مهربانی و آغاز سال تحصیلی، میزان قابل توجهی لوازم‌التحریر به ارزش 5 میلیارد ریال را برای توزیع بین دانش‌آموزان نیازمند تامین کرده است.

"ارزش هر بسته لوازم‌التحریر، یک میلیون و 500 هزار ریال است".

تامین لوازم‌التحریر 300 دانش‌آموز نیازمند شرق مازندران توسط یک خیر

این خیر ارزشمند در نشستی که با معتمدین شهر گلوگاه در روستای "ولمازو" از توابع بخش کلباد داشت، اعلام کرد که بسته‌های لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان سه شهر بهشهر، نکا و گلوگاه اختصاص داده شده، دانش‌آموزانی که به‌لحاظ مالی توانایی خریداری نوشت‌افزار را ندارند.

به گفته جعفر رمضان‌زاده رئیس شورای روستای ولمازو، این هدایا با دقت خاصی بین دانش‌آموزانی که واجد شرایط هستند، توزیع می‌شود تا به نیت فرد خیر جامه عمل پوشانده شود.

تامین لوازم‌التحریر 300 دانش‌آموز نیازمند شرق مازندران توسط یک خیر

محمد باقر رحمانی بخشدار کلباد نیز در این نشست، با قدردانی از اقدام خداپسندانه حاج آقا معصومی بیان کرد: ایشان واسطه مهربانی و خیر شدند تا دانش‌آموزان نیازمند در ابتدای سال تحصیلی با روحیه خوبی در کلاس درس حاضر شوند.

وی  افزود: برخی از دانش‌آموزان ممکن است به دلیل فقر مالی، ترک تحصیل کنند، وجود خیرانی چون آقای معصومی در جلوگیری از این آسیب اجتماعی کمک بزرگی برای آموزش و پرورش است.

تامین لوازم‌التحریر 300 دانش‌آموز نیازمند شرق مازندران توسط یک خیر

بخشدار کلباد گلوگاه گفت: لوازم‌التحریر اهدایی در اختیار شورای روستای ولمازو قرار می‌گیرد تا با برنامه‌ریزی مناسب، این اقلام را به دست دانش‌آموزان نیازمند برساند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1002

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار