آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
گزارش تصویری/ ابراهیم فلاح
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه‌شنبه در اواخر سفر دو روزه خود به استان مازندران جهت بازدید از مراکز آموزش عالی و دانشگاه معین مازندران، کلنگ‌زنی پردیس علم و فناوری و همچنین بازدید از واحدهای رشد فناور و پارک علم و فناوری، در نشست شورای اداری این استان شرکت کرد.
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
کد خبر: ۷۶۰۰

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری عصر روز سه‌شنبه 26 شهریورماه در نشست شورای اداری مازندران شرکت کرد و در سخنانی به اهمیت علم و دانش در مدیریت کشور اشاره کرد.

وی بیان داشت که در کمتر از 20 سال گذشته، 197 مرکز آموزش عالی مهم و 43 پارک علم و فناوری در کشور ساخته شد که در بین دولت‌های منطقه و اسیای غربی نمونه هستند.

وزیر علوم بر فعالیت دانشگاه‌ها به سمت کارآفرینی و تولید علم و ثروت تاکید و اعلام کرد که تنها در سال گذشته 6 قرارداد بزرگ بستیم که 5 مورد آن بین دانشگاهی بوده است. این قراردادها در زمینه نفت و اکتشافات نفتی و محیط زیست بوده است که همکاری بین صنعت و دانشگاه را متذکر می‌شود.

وی تاکید کرد که جهان در حال مدیریت بر مبنای علم و دانش است و ما نمی‌توانیم فارغ از دانش روز در عرصه رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

برای دیدن سایز اصلی تصاویر روی آنها کلیک کنید

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
کدامنیتی
* captcha:
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد