آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
گزارش تصویری/ خلیل دردانه
رزمایش مشترک زنگ نشاط سال ۹۸ در مازندران
رزمایش مشترک زنگ نشاط با حضور دستگاه‌های عضو شورای تامین و تعدادی از دستگاه‌های اجرایی مرتبط با جوانان و نوجوانان در نیروی انتظامی مازندران اجرا شد.
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۷
کد خبر: ۷۶۰۶

به گزارش آوای خزر از ساری، در آستانه سال تحصیلی 98 - 99 و نزدیک شدن به بهار تعلیم و تربیت، همانند سال گذشته رزمایش مشترک زنگ نشاط استان مازندران در سایت اداری فرماندهی انتظامی این استان برگزار شد.

سردار محمود میرفیضی همانند همیشه بر رعایت نظم و امنیت و احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه نوجوان و جوان از اقشاری هستند که بیشترین آسیب‌ها متوجه آنهاست؛ گفت: شاید به این دلیل است که آنها آینده‌سازان نظام هستند لذا با توجه به چالش‌های موجود می‌طلبد تا همه دستگاه‌ها مرتبط با این عزیزان، اقدام موثری را انجام دهند.

وی یکی از دغدغه‌های فصل مدارس را تردد معتادان متجاهر در اطراف مدارس عنوان و اعلام کرد که در این زمینه اقدامات لازم انجام شده است.

فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌هایی که در سطح ملی انجام گرفت؛ زنگ نشاط مدارس را پیش از شروع سال تحصیلی در دستور کار قرار دادیم.

سردار میرفیضی گفت: در آغاز سال تحصیلی و با توجه به تعداد قابل توجهی دانش‌آموز و دانشجو که در این استان تحصیل می‌کنند و بیش از 4 هزار و 200 مرکز و واحد آموزشی در استان وجود دارد باید زیر پوشش خدمات حمل و نقل عمومی قرار بگیرند.

به گزارش آوای خزر، در این رزمایش تجهیزات نیروی انتظامی مازندران با نمایش قدرت، آمادگی برای ارائه خدمات انتظامی امنیتی را یادآور شدند.

برای دیدن تصاویر بهتر، روی تصویر منتخب کلیک کنید.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
کدامنیتی
* captcha:
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد