آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد اعلام کرد
معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد با تأکید بر ارتقای کیفی عملیات جستجو و نجات دریایی از برگزاری غیرمنتظره مانور جستجو و نجات دریایی در بندرامیرآباد خبر داد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی بندرامیرآباد؛ حبیب اله طالبی در حاشیه برگزاری مانور جستجو و نجات دریایی که بدون اعلام قبلی و به صورت غیرمنتظره جهت سنجش آمادگی لحظه ای نیروها در بندرامیرآباد برگزار شد، گفت: کارکنان مرکز جستجو و نجات دریایی باید از آمادگی های لازم و کافی در مواقع بحرانی برخوردار باشند تا بتوانند جان هموطنان و گردشگران دریایی که با اعتماد به خادمان خود در طرح گردشگری دریایی به این استان سفر می کنند را از خطرات احتمالی نجات دهند.

برگزاری غیرمنتظره مانور دریایی در بندر امیرآباد!

وی در تشریح برگزاری مانور جستجو و نجات دریایی افزود: این مانور مربوط به عملیات " آدم به دریا " بوده که یک نفر از کارکنان شناورهای مستقر در لنگرگاه در حین عملیات پایوتیج به داخل دریا سقوط نموده و با مشارکت شناورهای خدماتی نجات یافته و به مرکز اورژانس بندر منتقل و عملیات امداد رسانی انجام شد.

برگزاری غیرمنتظره مانور دریایی در بندر امیرآباد!

معاون دریایی بندرامیرآباد در پایان هدف از اجرای این مانور را ارتقاء آمادگی تیم جستجو و نجات دریایی، شناسایی و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت برای خدمت رسانی به دریانوردان عنوان کرد.

برگزاری غیرمنتظره مانور دریایی در بندر امیرآباد!

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار