آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین: زائران نگران بیمه و امنیت خودرو‌ها در پارکینگ نباشند.

به گزارش آوای خزر، مجید عبدالهی در گفتگوی تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به افزایش کیفیت و ارائه خدمات رفاهی پارکینگ خودرو‌های شخصی گفت: امسال ۴۴۰ هکتار پارکینگ خودرو‌های شخصی در مرز‌های مجاز اربعین ایجاد شده است.
وی افزود: هر یک از پارکینگ‌ها متولیان مشخصی دارند و موظف به تأمین امنیت خودرو‌های پارک شده و بیمه آن‌ها هستند و این اطمینان خاطری را به زائران خواهد داد که بعد از پارک خودرو‌ها بدون مسئله و حادثه خاصی مراجعه کنند و خودروی خود را تحویل بگیرند.
دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین از ارائه خدمات رفاهی در پارکینگ خودرو‌ها خبر داد و گفت: کیفیت و زیرساخت‌های پارکینگ‌ها در چهار مرز خسروی، مهران، شلمچه و چزابه بهبود یافته است.
عبدالهی یادآور شد: امسال فضای پارکینگ‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که زائران بتوانند خودروی پارک شده خود را به راحتی پیدا کنند، پارکینگ مهران را به چهار بخش تقسیم کردیم و همه تیر‌های برق نصب شده در پارکینگ‌ها نشانه گذاری شدند.
این مقام مسئول با بیان اینکه سیاست جدی امسال ستاد اربعین بر ایمن سازی راه‌های منتهی به مرز است، گفت: خط کشی معابر و راه‌ها انجام شده است.
وی بیان کرد: پایدارسازی خدمات و تقویت شبکه آب و برق و همچنین کنترل کیفی آب در دستور کار است.
دبیر کمیته زیرساخت ستاد اربعین همچنین از پیش بینی استقرار تانکر‌های سیار آب در شرایط اضطراری و افزایش جمعیت خبرداد و گفت: آزمایشگاه‌های سیار در مرز‌های مجاز مستقر خواهند بود و آب مصرفی زائران در روز را کنترل کیفی خواهند کرد. علاوه براین، آب بسته بندی نیز پیش بینی شده است و ۳۰۰ هزار بسته آب جرعه‌ای و کیسه‌ای در مرز‌ها قابلیت تولید خواهد داشت.
عبدالهی در پایان یادآور شد: نرخ پارکینگ خودرو شخصی در سال گذشته ۲۵ هزار تومان بوده و امسال افزایش نیافته است.

اخبار اربعین

انتهای پیام/1000

 
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار