آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با حضور در منزل سید محمد خادم حقیقت با این پیشکسوت کشتی و رئیس پیشین فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش آوای خزر به نقل از مهر، در این دیدار صمیمانه علیرضا دبیر ضمن جویا شدن احوال سیدمحمد خادم حقیقت پیشکسوت کشتی کشور گفت: شما سرمایه کشتی ایران هستید و آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستم.

دبیر ادامه داد: فدراسیون کشتی اهتمام ویژه ای برای حفظ جایگاه پیشکسوتان و موسپیدان این رشته دارد و همیشه و در همه حال در خدمت این عزیزان خواهم بود.

در ادامه سید محمد خادم حقیقت با اشاره به اینکه کشتی را از باشگاه های راه آهن و ببر تهران شروع کرد، گفت: حاج عبدالحسین فعلی (فیلی) مربی من بود و زمانی که من در باشگاه و در سطح بالایی کشتی را پیگیری می کردم، مرحوم تختی نیز در تمرینات ما حضور پیدا می کرد.

وی ادامه داد: چندین مرتبه با تختی کشتی گرفتم و آن زمان فهمیدم آینده بسیار درخشانی در ورزش کشتی خواهد داشت و می تواند در این رشته موفق باشد.

خادم حقیقت با اشاره به اینکه همواره باید طرف حق را گرفت و تسلیم زور نشد به علیرضا دبیر گفت: پیشنهاد می کنم که سفارش کسی را قبول نکنید و حق را به حق دار بدهید.

وی تأکید کرد: اگر مربی کار کرده و زحمت کشیده و چندین کشتی گیر را پرورش داده باید تشویق شود.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی خطاب به دبیر تصریح کرد: شما با روحیه ای که دارید موفق می شوید چرا که علاقمند به کار هستید و این باعث موفقیت شما می شود.

در پایان علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برای این پیشکسوت کشتی کشور که سابقه داوری در رقابت های جهانی و المپیک را در کارنامه ورزشی خود دارد، آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار