آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران انجام شد؛
نواخته‌شدن زنگ پدافند غیرعامل در مازندران – میاندرود
زنگ پدافند غیرعامل در مازندران، امروز به طور نمادین در یکی از مدارس شهرستان میاندرود نواخته شد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان میاندرود، زنگ پدافند غیرعامل در هفته‌ای به همین نام، امروز با حضور نماینده پدافند غیرعامل کشور و جمعی از مسئولان و فرهنگیان در هنرستان برکت میاندرود نواخته شد.

در این مراسم، سردار آل اسحاق معاون هماهنگ‌کننده سازمان پدافند غیرعامل کشور، حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، منفردی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران و فرماندار میاندرود، نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، همچنین علیجانی رییس آموزش و پرورش، اکبری رییس اداره فرهنگ و ارشاد، اسفندیاری رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مدیران میاندرود حضور داشتند و اهمیت آموزش پدافند غیرعامل در مدارس مورد بررسی قرار گرفت.

حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از اهمیت آموزش پدافند غیرعامل در مدارس سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که دانش‌آموزان بتوانند هادی بقیه افراد جامعه در فراگیری این علوم باشند.

وی اظهار داشت: درست‌اندیشیدن و برنامه‌ریزی دقیق و عمل کردن به آن سبب تامین منافع ملی مردم و کشور می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: زمانی مدیریت صحیح اتفاق می‌افتد که به "روندها" توجه دقیق شود و آنگاه در مقابل رخدادها قدرتمند خواهیم بود.

حسن‌نژاد اظهار داشت: قدرت ملت عزیزمان در رخدادهای کشور ما را به ترقی و تعالی که از اهداف مقام معظم رهبری‎ست می‌رساند.

نواخته‌شدن زنگ پدافند غیرعامل در مازندران – میاندرود

وی در پایان  با سپاس از ملت سرافراز ایران که در تمام امورات با رهبر معظم انقلاب اتحاد داشته‌اند، گفت: فردا در تظاهرات 13 آبان به استقبال هفته پدافند غیرعامل خواهیم رفت تا استکبار جهانی بفهمند که مردم ما هیچگاه رهبر عزیزشان را تنها نخواهند گذاشت و در همه امورات به تاسی به سخنان مقام عظمای ولایت خواهند ایستاد و با دشمن که در هر موقعیتی به شکلی رخ می‌نماید، ستیز خواهند کرد.

* پدافند غیرعامل شاخصه مهم هر مجموعه است

دکتر حسین منفردی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران و فرماندار میاندرود درباره آگاه‌ساختن دانش‌آموزان و به تبع آن همه افراد جامعه جهت  رسیدن به شکل‌گیری "پایداری ملی" که از اهداف مردم فهیم و مورد تاکید مقام معظم رهبری‌ست سخنانی ایراد کرد.

وی پدافند غیرعامل را از مهمترین شاخصه‌هایی عنوان کرد که هر مجموعه‌ای با داشتن آن، از آمادگی کامل برای مقابله با رویدادها و حوادث برخوردار خواهد بود و به طور ویژه در بحران‌ها می‌تواند مدیریت و عملکرد خوبی داشته باشد و خسارت‌ها را به حداقل برساند.

سپس علیجانی رییس اداره آموزش و پرورش میاندرود از اندیشیدن دانش‌آموزان  راجع به پدافند غیرعامل  که سبب ساختن جامعه‌ای آگاه و سوق‌دادن اذهان عمومی به سوی آینده‌ای روشن است، سخن گفت.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1003

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار