آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
آوای خزر گزارش می‌دهد؛
پاسخ شهردار آزادشهر به 23 سوال اعضای شورا/ شهروندان آزادشهری قضاوت کنند!
شهردار آزادشهر که با هدف خدمت به مردم شهرش این مسئولیت را با رای اعتماد اعضای پارلمان شهری پذیرفته است، هنوز جوهر حکمش خشک نشده بود که آهنگ استیضاحش به گوش رسید. حالا شهردار به 23 سوال اعضای شورا پاسخ گفته است. بد نیست مردم با خواندن سوالات و پاسخ‌ها، خود به قضاوت بنشینند.

به گزارش آوای خزر، چندی پیش خبری با عنوان" استیضاح شهردار یا استیصال شورای شهر آزادشهر"؟ روی خروجی سایت آوای خزر قرار گرفت.

محتوای خبر حکایت از این داشت که شهردار پُرتلاش آزادشهر همانند برخی از شهرداران کشور از سوی اعضای شورای شهر تحت فشار قرار گرفته است تا به برخی از مطالبات آنها یا بهتری بگوییم تسویه حساب شخصی برخی اعضا پاسخ بدهد؛ چیزی که با روح شورا مغایرت دارد.

هر چند هیچگاه ماهیت و چیستی این هجمه عنوان نخواهد شد اما با انتشار سوالاتی که اعضای شورا از شهردار داشته‌اند و پاسخ‌هایی که او داده است؛ مردم به عنوان ناظران آگاه و متعهد، خود می‌توانند به قضاوت بنشینند.

شهردار آزادشهر که 7 ماه از خدمت او به عنوان شهردار این شهر می‌گذرد؛ در حالیکه هیچ نقطه سیاه و پنهانی در فعالیت او دیده نمی‌شود؛ اما مورد سرزنش تعدادی از اعضای شورای شهر قرار گرفته و این روند که مبتلابه بسیاری از شهرداران کشور شده است، روند خدمتگزاری به مردم را کند کرده است.

امید می‌رود باتوجه به شرایط موجود در آزادشهر که با مشکلات قابل توجهی در حوزه عمران و آبادی مواجه است؛ اعضای پارلمان این شهر، وقت و توان خود را جهت رسیدگی به امورات مردم صرف کنند و با ایجاد مسائل حاشیه‌ای که راه به جایی نخواهد برد؛ ساعات و لحظاتی که هرگز برنخواهند گشت را به رضایتمندی و رسیدگی به حقوق شهروندی اختصاص دهند.

در ادامه متن، ابتدا تصاویری از سوالات اعضای شورای آزادشهر و در ادامه نیز تصاویری از توضیحات و پاسخ‌های شهردار را ملاحظه می‌کنید.

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار