آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران/ 8
دادستان ساری: بیشتر بازداشتی‌های حوادث اخیر آزاد شدند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: بیشتر بازداشتی‌های اعتراضات اخیر در استان آزاد شدند.

سید یونس حسینی عالمی روز دوشنبه 27 آبان‌ماه در بازدید از سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران و در بازدید از غرفه آوای خزر، در پاسخ به این سوال که طی ناآرامی‌های اخیر ناشی از افزایش قیمت بنزین چه تعدادی در استان دستگیر شدند، بدون اعلام عدد خاصی، بیان کرد: تعدادی بازداشتی داشتیم که تفریباً همه آزاد شدند، ضمن اینکه تعداد دستگیرشده‌ها در مازندران زیاد نبود.

وی ادامه داد: هر فردی می‌تواند درباره هر تصمیم و موضع اجتماعی، اعتراض یا انتقاد یا حرف داشته باشد اما راه اعتراض باید صحیح، درست و مسالمت‌آمیز باشد.

دادستان ساری: بیشتر بازداشتی‌های حوادث اخیر آزاد شدند

"اعتراض نباید به‌گونه‌ای باشد که به خود، ملت و همشهریان صدمه و خسارت وارد کنیم، اگر کسی چنین کاری کند قانون به‌عنوان مجری عدالت با اخلال‌گران نظم عمومی برخورد می‌کند".

دادستان مرکز مازندران با تاکید بر اینکه مردم باید راهشان را از تخریب‌کنندگان جدا کنند، گفت: راه اعتراض این نیست که تخریب کنیم و راه ببندیم، اگر عده‌ای در گوشه‌ای که برای مردم مزاحمت ایجاد نمی‌شود اعتراض خود را بیان می‌کنند، باید حمایت کنیم اما اگر عده‌ای راه را بستند و مشکلی برای دیگران ایجاد شد، باید با آنها برخورد کنیم.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار