آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
استاندار مازندران:
بهشهر- استاندار مازندران گفت: باید روستاها به کارگاه تولیدات مختلف متناسب با ظرفیت استان و شهرستان تبدیل شوند.

به گزارش آوای خزر به نقل از مهر، احمد حسین زادگان ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح گازرسانی هفت روستای کوهستانی شرق مازندران افزود: وفاق و همدلی استان مهمترین عامل برای توسعه است که وجود دارد.

وی گفت: دولت تلاش دارد تا در بخش های مختلف زیرساخت فراهم کند و کار مهمتر به دستان مردم است و لذا اقتصاد باید با نگاه به درون و با توان خودمان حل شود.

استاندار مازندران گفت: نظام اسلامی در طول چهل سال تلاش فراوان انجام داد و اکنون در توسعه مشکلی نداریم و در رفاه شاید برخی مشکلات وجود داشته باشد.

حسین زادگان بیان داشت: باید روستاها به کارگاه تولیدات مختلف متناسب با ظرفیت استان و شهرستان تبدیل و کارآفرینی در آن ایجاد شود.

وی با بیان اینکه اشتغال و بیکاری با کار دولتی حل نمی شود ؛ یادآور شد: دولت باید بسترهای اشتغال را با تسهیلات کم بهره و رفع موانع تولید فراهم کند.

استاندار مازندران افزود: هزارجریب دارای مردمی سختکوش است و تلاش داریم تا خدمات به تناسب به مناطق مختلف ارائه شود و باید در حوزه اقتصادی متناسب با توسعه، رفاه بیاوریم و با همکاری دولت و مردم برای افزایش رفاه تلاش شود.

حسین زادگان گفت: گازرسانی یکی از خدمات مهم دولت است که در شرق مازندران بیش از ۱۵۰روستای کوهستانی در دستور گازرسانی است و تاکنون ۵۸روستا گازرسانی شده است.

اخبار مازندران

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار