آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه شرق مازندران
مجلس جوان پایه‌گذار دولت جوان است/ به‌نفع هیچ کاندیدایی کنار نمی‌روم
نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شرق مازندران معتقد است که مجلس جوان پایه‌گذار دولت جوان است. وی مصمم است که در میانه راه به نفع هیچ کاندیدایی کنار نکشد.

روح‌الله (یحیی) جمشیدی کاندیدای جوان از حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه که پیشتر او را به‌عنوان شهردار نکا می‌شناختیم؛ درباره حضور خود در انتخابات مجلس به خبرنگار آوای خزر می‌گوید: باتوجه به اینکه مقام معظم رهبری در بخش مهمی از بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را مخاطب قرار دادند و از همه جوانان خواستند که وارد عرصه شده و در پست‌های حساس فعالیت کنند، لذا بر این اساس نامزد انتخابات مجلس شدم.

وی در پاسخ به اینکه از حوزه انتخابیه شرق مازندران دو کاندیدا با نام خانوادگی جمشیدی حضور دارید و باتوجه به نسبت قوم و خویشی آیا ممکن است به نفع دیگر کاندیدای همنام کنار بروید، تاکید کرد: آمده‌ام که بمانم و کسی که مصمم به حضور در این عرصه است و وارد رقابت شد، قطعا تا آخر می‌ماند. من هم به نفع هیچ نامزد انتخاباتی دیگری عرصه را نیمه‌راه رها نمی‌کنم.

جمشیدی تاکید کرد: تکلیف‌گرا هستم نه نتیجه‌گرا، و حتماً در این عرصه با تکیه بر اخلاق انتخاباتی، به ایجاد یک انتخابات سالم و پُرشور کمک خواهیم کرد.

وی اظهار امیدواری کرد که با حضور جوانان متخصص، انقلابی و آتش‌به‌اختیار، تحولات خوبی را در مدیریت کشور داشته باشیم.

مجلس جوان پایه‌گذار دولت جوان است

این نامزد انتخابات مجلس با بیان اینکه مجلس جوان پایه‌گذار یک دولت جوان خواهد بود، اظهار داشت: سن مدیریتی در ایران بسیار بالاست و 10 تا 15 سال بالاتر از سن مدیریتی در کشورهای توسعه‌یافته و رو به پیشرفت، است.

جمشیدی در پایان گفت: باتوجه به تجربه و اندوخته‌هایی که طی این سال‌ها به‌عنوان یک جوان به‌دست آورده‌ام، بر خودم تکلیف دانستم که در عرصه انتخابات شرکت کنم.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار