آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۹۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان
4 طرح اقتصادی با اشتغالزایی 669 نفر در مازندران افتتاح شد/ احیای نساجی مازندران کلید خورد
4 طرح اشتغالزایی بنیاد برکت امروز سه‌شنبه 19 آذرماه با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران افتتاح شد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، در راستای عدالت اجتماعی و کمک به شکوفایی همه‌جانبه در کشور، صبح امروز با حضور محمد مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، 4 طرح اقتصادی بنگاه‌محور در مازندران به‌طور رسمی افتتاح و بهره‌برداری شد.

هیأت اقتصادی از مازندران و هیأت بازرسی، نظارت و اجرایی از ستاد فرمان امام صبح امروز کارخانه پارس کاغذ نکا را با تولیدات ورق مقوا و با حجم سرمایه‌گذاری 159 میلیارد ریال با 245 فرصت اشتغال، افتتاح کردند.

این هیأت پس از نکا وارد شرقی‌ترین منطقه استان یعنی گلوگاه شدند و در گردهمایی متقاضیان جامعه هدف طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت شرکت کردند.

همچنین با پیگیری‌های استاندار مازندران و استفاده از ظرفیت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برنامه احیای کارخانه نساجی مازندران با سرمایه‌گذاری بیش از 170 میلیارد ریال در فاز نخست با اشتغالزایی 750 نفر در حال انجام است که استمرار اقدامات احیا، نویدبخش روزهای خوبی برای این صنعت در استان مازندران است. 

یکی دیگر از طرح‌ها، آریوسلولز جویبار تولید کننده آلفا سلولز است که حجم سرمایه‌گذاری این پروژه 49 میلیارد ریال با ایجاد 195 فرصت اشتغالزایی است.

طرح گل‌چشمه سیاه‌بیشه آمل پرورش‌دهنده ماهی قزل‌آلا با 109 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ایجاد 155 فرصت اشتغال نیز توسط بنیاد برکت به سرانجام رسید.

طرح پارس جوانه طبرستان بابل تولیدکننده قارچ از دیگر طرح‌های افتتاحی بنیاد برکت در مازندران است که با 64 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و ایجاد 160 فرصت اشتغالزایی، به سرانجام رسید.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار