آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
2 خبر از انتظامی گلوگاه و میاندرود:
کشف 5 تن چوب قاچاق در میاندورود/ کشف 19 رأس گوسفند سرقتی در  گلوگاه
فرمانده انتظامی میاندورود از کشف 5 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد، فرمانده انتظامی گلوگاه نیز در خبری، از کشف 19 رأس گوسفند سرقتی در این شهرستان گفت.

به گزارش آوای خزر از ساری، سرهنگ علی داداش تبار گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده های طبیعی و به منظور حفظ منابع طبیعی، ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام گشت انتظامی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیونت حامل چوب مشکوک شدند .

وی افزود: ماموران با متوقف کردن این خودرو در بازرسی از آن موفق شدند، 5 تن چوب قاچاق را کشف و راننده خودرو را دستگیر کنند.

سرهنگ داداش تبار اظهار داشت: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی میاندورود با اشاره به اينكه قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملي است و تبعات زيست محيطي زيادي در پي دارد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده فعاليت غيرقانوني قاچاقچيان چوب و محصولات حاصل از چوب مراتب را سريعا به پليس 110 اطلاع دهند.

 * کشف 19 راس گوسفند سرقتی در  گلوگاه

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی گلوگاه گفت: در پی وقوع سرقت احشام از یک شهروند در شهرستان گلوگاه موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کاراگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی این فرماندهی موفق به شناسایی 3 عضو از اعضای باند سارقان احشام شدند.

فرمانده انتظامی گلوگاه اظهار کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان و هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه هر 3 متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ عنایتی، خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 19 راس گوسفند سرقتی کشف شد و متهمان در تحقیقات و بازجویی های پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند.

فرمانده انتظامی گلوگاه در پایان به شهروندان توصیه کرد: هرگونه موارد مشکوک و سوءامنیتی را در طول شبانه روز با شماره تلفن110 به پلیس اطلاع دهند.

اخبار پلیس مازندران

انتهای پیام/ 1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار