آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

به گزارش آوای خزر، سید حسین نقوی حسینی در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی، اظهار داشت: انتخابات الکترونیکی را کسی رد نمی کند و صرفا برگزاری انتخابات به این شیوه نیازمند تامین زیرساخت‌های لازم آن است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر سخت‌افزار و نرم افزار برگزاری انتخابات الکترونیکی تامین شود و حراست از رای مردم به وسیله این ابزارها رعایت شود و هک نشود، همه معتقدند که انتخابات الکترونیکی به صلاح و بهتر از شیوه معمولی است.

وی افزود: برگزاری انتخابات الکترونیکی منوط به تامین زیرساخت‌ها و حراست از آرا مردم است و اگر این دو شرط رعایت شود، مانع دیگری برای برگزاری انتخابات مکانیزه وجود ندارد.

نقوی حسینی ادامه داد: در صورتی که اطمیان خاطر از برگزاری صحیح انتخابات الکترونیکی در همه شهرها و حوزه‌های برگزاری انتخابات حاصل شود، هیچ مانعی برای برگزاری انتخابات کاملا مکانیزه وجود ندارد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین این هدف نیازمند تمهیدات است و اگر تمهیدات ایجاد شده باشد برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی بهتر است اما اگر امکانات لازم فراهم نشود، ممکن است به اعتبار انتخابات لطمه بزند و به صلاح نیست که انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود./

پایان پیام/2000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار