آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
رئیس کمیته امداد کشور:
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: به برکت خون شهیدان، انقلاب به اقتدار جهانی رسیده و این اقتدار تحقق وعده‌های الهی است.

به گزارش آوای خزر به نقل از مهر، سید مرتضی بختیاری پیش ازظهر چهارشنبه در همایش تکریم از شهدای حامی و خیرین مازندران با عنوان امواجی از بهشت، برپایی این همایش را یک ابتکار دانست و گفت: هر چه داریم از برکت خون مطهر شهدا است و اطمینان داریم که پیروزی از آن حق است و تردیدی به خود راه نمی‌دهیم.

وی افزود: کمیته امداد به عنوان خادم ایتام و نیازمندان در حال خدمت رسانی است و طبق فرمایش حضرت امام راحل، انقلاب اسلامی قائل به شخص نیست و این انقلاب به دست صاحب اصلیش حضرت امام زمان (عج) تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: این انقلاب به رغم همه توطئه‌ها و شرارت‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی با پیروزی کامل به دست صاحب اصلی خواهد رسید و خون شهیدان اجازه نمی‌دهند استکباران بر آرمان شهدای لطمه وارد کنند.

بختیاری تصریح کرد: استکبار جهانی نمی‌تواند با تحریم‌های ظالمانه لطمه به کشور و انقلاب زنند و ملت ایران اسلامی بارها امتحان را پس داده است و در شرارت‌های اخیر نیز امتحان خود را پس داده‌اند و اجازه نمی‌دهند نظام جبار سلطه یابند.

رئیس کمیته امداد کشور طرح پیوند هر شهید با یک ایتام را طرح ویژه دانست و گفت: با این ابتکار یاد و خاطره شهدای ما زنده می‌شود و رسیدگی به نیازمند و یتیمان باید با قوت بیشتری انجام گیرد.

وی تصریح کرد: خیرانی که به نام شهیدان از ایتام و نیازمندان حمایت می‌کنند، کارشان ویژه و برجسته است زیرا رسیدگی به یتیمان و نیازمندان کار بسیار بزرگی است.

بختیاری، با بیان اینکه طرح ابتکاری شهدای حامی و خیران از مازندران شروع شده است، نشر اندیشه ایثار و شهادت را بیمه کننده انقلاب دانست و گفت: حمایت از ایتام و نیازمندان کار بسیار بزرگ و معجزه است.

رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه کمیته امداد یادگار حضرت امام به شمار می‌رود گفت: حضرت امام پرورش یافته قرآن است و هیچ عبادتی را بالاتر از خدمت به محرومان نمی‌دانستند.

وی تصریح کرد: به برکت شهدا توانستیم به اقتدار جهانی برسیم زیرا یک روز استکبار برای حفظ منافع با انقلاب به مقابله پرداختند اما امروز برای حفظ موجودیت علیه انقلاب اسلامی هجمه می‌کند.

وی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را تحقق وعده‌های خداوند دانست و گفت: راه ما راه حق است و اطمینان داریم به مقصد خواهیم رسید.

بختیاری با اظهار اینکه در اغتشاشات اخیر هیچ از دستگیر شدگان جزو مددجویان کمیته امداد نبوده‌اند گفت: این نشان می‌دهد که مردم مستضعف و مظلوم حامیان اصلی انقلاب و نظام اسلامی هستند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار