آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
مدیرکل کمیته امداد مازندران:
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: حدود ۸۰ هزار خانوار در حال حاضر تحت پوشش کمیته امداد مازندران هستند و به دلیل مشکلات جامعه در سال‌های گذشته متاسفانه حدود ۱۵ هزار خانوار به این آمار اضافه شدند.

به گزارش آوای خزر به نقل از ایسنا، رضا نوروزی در همایش تقدیر از شهدای حامی و خیر مازندران که در مجتمع شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد، با بیان اینکه درحال حاضر بیش از ۳ هزار شهدای مازندران حامی خیرین هستند، اظهار کرد: شهید سید مجتبی علمدار بیش از ۵۰ فرزند به سرپرستی دارند که به نیت آن شهید در حال فعالیت هستند.

وی تصریح کرد: شهدای خیر از افرادی بودند که برای کمک به فرزندان مستمند نیت می‌کردند و همیشه به دنبال حمایت از آن‌ها بودند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران خاطرنشان کرد: نام این همایش "امواجی از بهشت" است چراکه این موج شهدا همیشه در حال دمیدن است.

نوروزی با اشاره به اینکه انفاق جان و مال مصداق کامل شهدا است، گفت: ماندگاری طرح اکرام ایتام از جمله اهدافی بود که فقط با حضور شهدا این ماندگاری امکان‌پذیر بود.

وی با بیان اینکه طرح خدمات مالی و حمایتی به تصویر کشیده شده است، یادآور شد: کسانی می‌توانند انفاق کنند از بهترین افراد هستند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران افزود: ۴ هزار یتیم، ۱۰ هزار دانش آموز و ۴ هزار مستاجر تحت حمایت کمیته امداد مازندران هستند که درحال تلاش برای خدمت‌رسانی بهتر به آنان هستیم.

نوروزی با بیان اینکه مراجعات سازمان‌های حمایتی و مشکلات پیش‌رو برای خیرین از مواردی است که در کمیته امداد وجود دارد، یادآور شد: انفاق موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی و رشد سرمایه اجتماعی می‌شود.

انتهای پیام/2000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار