آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
یوسف پور:
سرنگونی هواپیمای اکراینی دستاویزی برای تضعیف نیروهای مسلح نشود
امام جمعه موقت ساری گفت: سرنگونی هواپیمای اکراینی دستاویزی برای تضعیف نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران نشود.

به گزارش آوای خزر، حجت الاسلام یوسف یوسف پور در نماز جمعه این هفته مرکز مازندران با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و بیانات رهبری ابراز امیدواری کرد که خون این شهید بیش از وجود عزیزش کارساز است و تاثیر خود را خواهد گذاشت زیرا هدیه ای در راه خدا بوده است.

وی با تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه سرنگونی هواپیمای اکراینی در تهران و تشکر از بنیاد شهید در پیگیری وضعیت شهدای حادثه، خواستار حقیقت یابی در این زمینه شد به ویژه اینکه احتمال دارد آمریکای جنایتکار مقصر اصلی باشد.

امام جمعه موقت ساری ادامه داد: مهم این است که این حادثه نباید دستاویزی برای جایگاه نیروهای مسلح به ویژه سپاه باشد و عده ای آن را برای تضعیف نیروهای مسلح که از ارکان استراتژیک کشور هستند به کار نبرند.

یوسف پور گفت: مزدوران بدانند که نخواهیم گذاشت "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" این قدرت الهی، توانمند، انقلابی به هیچ وجه تضعیف گردد.

وی با اشاره به راهپیمایی امروز، هدف از راهپیمایی را حمایت قاطعانه از ولایت و رهبری و مولفه های قدرت به ویژه سپاه، اعلام همدردی با داغدیدگان سانحه هوایی و اخطار به ساختارشکنان وابسته به مزدوران داخلی و خارجی است.

یوسف پور خطاب به مزدوران اسراییل و آمریکا و داخلی این نظام بیان کرد: این ملت و رهبری نظام در برابر همه توطئه ها قدرتمندانه می ایستند و این راه را ادامه خواهند داد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار