آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۸۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵
به‌مناسبت روز هوای پاک انجام شد
کاشت نهال در دانشگاه علوم کشاورزی ساری + تصاویر
به‌مناسبت روز ملی هوای پاک که امسال، پسوند "اقدام و عمل" نیز به آن اضافه شده است، چند اصله نهال در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با همکاری مسئولان، اساتید و دانشجویان کاشته شد.

به گزارش آوای خزر از ساری، صبح امروز 30 دی‌ماه به‌مناسبت روز هوای پاک، همایشی به همت گروه مهندسی آب دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار شد.

در این همایش جمعی از اساتید و دانشجویان و مسئولان دستگاه‌های دخیل در حوزه محیط زیست حضور داشتند. از مباحث مطرح‌شده در همایش، می‌توان به دستکاری در طبیعت، سهم آلاینده‌های کشاورزی و صنعتی در طبیعت، تغییر اقلیم و گازهای گلخانه‌ای اشاره کرد.

آقایان اسداله تیموری یانسری رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران و محمود رائینی استاد و عضو هیأت علمی دانشگاه به بررسی این چالش‌های روز پرداختند.

در ادامه نیز تعدادی از حضار سوالات خود را مطرح کردند و مقرر شد این همایش آغاز راهی برای برپایی سلسله نشست‌های تخصصی‌تر و بابرنامه در طول سال باشد تا دانشگاه و دستگاه دولتی بتوانند به راه حل‌های مشترکی جهت رویارویی با چالش‌ها برسند.

پس از اتمام همایش، چند اصله نهال افرا در حیاط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با همکاری مسئولان حاضر و اساتید و دانشجویان کاشته شد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار