آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۶۱۲
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
ستاد خدمات سفر مازندران/ 5 فروردین
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: روزانه 3 هزار تن زباله در مازندران تولید می‎شود و با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد در زباله‎سوزهای ساری و نوشهر، این پروژه‎ها باید تا پایان سالجاری به اتمام برسد.
عسگری: تولید روزانه 3 هزار تن زباله در مازندران/ زباله‎سوزهای نوشهر و ساری تا پایان 96 تمام می‎شود

به گزارش آوای خزر از ساری، فرهاد عسگری صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به وجود 58 شهرداری در مازندران اظهار داشت: ازجمله کارهایی که شهرداری‌ها قبل از شروع نوروز داشتند؛ پاکسازی و جمع
آوری زبالهها، نصب المانهای شهری و زیباسازی شهرها بود تا نوروز خوبی برای شهروندان را تداعی کند.

وی افزود: در همه شهرداریها، مکانهای استقرار مسافران اعلام شده و همه خدمات در خور شأن مسافران ارائه شده و امسال آنچه در شهرها مشاهده میکنیم؛ نشان می‌دهد که فرآیندها بهروزتر شده است و حتی آمار برخی از شهرداریهای در بخش خرید تجهیزات، از میلیارد تومان فراتر رفته بود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری مازندران با اشاره به ساماندهی بحث پسماند در استان اظهار داشت: روزانه 3 هزار تن زباله در مازندران تولید میشود و این میزان در زمان پیک مسافر تا 6 هزار تن نیز میرسد.

عسگری ادامه داد: انشاالله در سالجاری بحث زبالهسوز 450 تنی ساری به اتمام برسد، برای زبالهسوز 220 تنی نوشهر نیز که بیش از 70 درصد پیشرفت دارد، 42 میلیارد تومان اختصاص یافته است و تلاش داریم تا پایان سال به اتمام برسد، همچنین کمپوست عباس‌آباد - تنکابن و کمپوست نور نیز در دست اقدام است.

وی در پایان گفت: در سال گذشته 6 شهر مازندران به عنوان شهرهای نمونه انتخاب شدند و در نهایت شهرهای ساری و رامسر به مرحله کشوری راه یافتند و شهرداران این شهرها مورد تقدیر قرار گرفتند و امسال نیز 6 شهر استان براساس شاخص‌های در نظر گرفته شده، به عنوان شهرهای برتر در جذب گردشگر معرفی میشوند.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار