دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۱۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
نریمان در مراسم افتتاح ستاد روحانی در مازندران:
رئیس ستاد روحانی در مازندران گفت: دولت بر همه جریان‎های ضد اخلاق و رفتارهای توطئه‎گرانه انحرافی و پوپولیستی خط پایان و بطلان کشید. وی همچنین بیان کرد: ید واحده شدن و تصمیم یکپارچه بر حمایت از روحانی، همان زمینی است که ما در همان آغاز کار، رقبا را «ناک داون» کردیم و «ناک اوت» آن در راند بعدی انتخابات است.

به گزارش آوای خزر از ساری، محسن نریمان دوشنبه‎شب در مراسم افتتاحیه ستاد اصلاح‌طلبان روحانی در مازندران با ابراز امیدواری از اینکه در مشارکت سیاسی حساسی که پیش روی داریم با تشریک مساعی و با عنایت حضورت حق بتوانیم به توافق برسیم، اظهار داشت: فضایی که امروز با حضور شما ایجاد شده، انرژی‌زا است و از این فضا خاطرات خوشی دارم؛ گرمای صمیمی وجود شما، فریادها و شادی‌ها و شور و نشاط پیروزی در ذهنم تداعی میشود و اینکه انشاالله این بار نیز حماسه دیگری را خلق کنیم و بتوانیم زمینهساز تداوم خدمت دولت تدبیر و امید باشیم.

وی افزود: آیین گشایش دفتر مرکزی ستاد آقای روحانی با مبعث رسول مکرم اسلام(ص) قرین شد و این واقعه می‌تواند برای ما درس باشد؛ کلامی که از رسول اسلام در ذهنها تداعی میشود درباره مکارم اخلاق و فلسفه برانگیختن ایشان است که خود می‎گوید:«انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» من برانگیخته شدم تا مکارم اخلاق را کامل تتمیم ببخشم.

رئیس ستاد روحانی در مازندران بیان کرد: یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید رعایت مسائل اخلاقی است و نشان داد که بر همه جریانهای ضد اخلاق و رفتارهای توطئهگرانه انحرافی و پوپولیستی خط پایان و بطلان کشید، لذا در عرصه انتخابات نیز از شعارهایی که استفاده می‌شود، دقیقاً در راستای رعایت مکارم و رفتارهای اخلاقی و اسلامی و انتخاباتی است.

نریمان با گریزی به چهار سال گذشته و در چنین روزهایی، گفت: آن زمان هنوز ید واحده نبودیم، اما در انتخابات، برادری چون «عارف» در عرصه رقابت انتخاباتی پشت تربیونها قرار می‌گرفت، و در این زمان حادثه تلخی بر ما گذشت و آن نیز رد صلاحیت هاشمی بود که ایشان توانست آن حادثه را بزرگوارانه مدیریت کند و هنوز برادری به نام عارف و برادر دیگری چون دکتر روحانی در عرصه انتخابات حضور داشتند.

وی ادامه داد: در انتخابات این‎دوره ریاست جمهوری، از سه ماه پیش ید واحده شدیم، و خط بطلان کشدییم بر آنهایی که می گفتند ممکن است فلانی و فلانی وارد عرصه رقابت شوند؛ اصلاحطلبان اصولگرایان طرفدار روحانی، اعتدالیون وکارگزاران همه یکپارچه اعلام کردند که ما نظر واحد به دولت روحانی داریم؛ حتی اگر همه نام‌نویسی می‎کردند؛ باز هم مصرانه نظر واحد به روحانی داشتیم.

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران اظهار داشت: این همان زمینی است که ما در همان آغاز کار، رقبا را «ناک داون» کردیم و «ناک اوت» آن در راند بعدی انتخابات است؛ الان طرف مقابل ما هنوز نتوانستند نظر واحد بدهند در حالی‌که ما اصلاحطلبان، کارگزاران و وفاداران به روحانی و اعتدالیون نظر خود را دادیم.

این مسئول با بیان اینکه نام روحانی از صندوق‌هایی بیرون آمد که برگزارکنندگان آن دولت دکتر احمدی‌نژاد بودند، افزود: امروز در هر صورت برگزار کنندگان انتخابات در دولت دکتر روحانی هستند و تردید نداریم که حق کسی به خاطر دموکراسی که ما علمدار آن هستیم ضایع نمیشود، امروز این مزیت بر انتخابات است که صندوق رأی ناموس ملت است و باید از آن محافظت شود و دست‌اندرکاران باید کاری کنند که حتی رقبا فکر نکنند حقوق آنها ممکن است خدشه‌دار شود.

نریمان با ابراز تأسف و اعتراف به اینکه نتوانستیم از رسانههای مهم استفاده کنیم و آنگونه که هست عملکرد دولت تدبیر و امید را بیان کنیم، خاطرنشان کرد: اینبار باید در فرصتی کوتاه هر کدام یک رسانه باشیم و عملکرد دولت را بیان کنیم.

وی با اشاره به رأی بالای دکتر یوسف‎نژاد در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود که سبب شد تا ایشان با اقتدار در هیأت رئیسه مجلس قرار بگیرد، تصریح کرد: امروز هم موظفیم رئیس جمهور را در حالتی حمایت کنیم که به اعتبار رأیهای بالا حرفهای تند و نافذ و قوی در صحنههای بینالمللی بزند.

رئیس ستاد روحاین با اشاره به الگو شدن شهر ساری برای سایر شهرهای کشور در انتخابات 92، اظهار داشت: وقتی ساری در مسجد جامع آن حماسه را آفرید، برای مازندران الگو شد و این استان الگویی برای سایر شهرها و به دکتر روحانی قدرتی داد که در بقیه مسیر پُرقدرت حضور داشته باشد و این حماسه‌ای بود که شما خلق کردید.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید دلار را با 3579 تومان تحویل گرفت و با 3700 تومان تحویل داده است، افزود: برای دولتهای محبوب ما (دولت آقای خاتمی و هاشمی) هرگز چنین عملکردی نوشته نشد؛ ما با تلرانس 5 درصد دلار را تحویل گرفتیم، این یعنی حفظ اقتدار و اعتبار پول ملی و این بزرگترین حرکت اقتصادی یک دولت و نظام است.

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران با گریزی به موضوع برجام و تلاش دولت در این زمینه، اظهار داشت: ترامپ برای گرفتن آرای مردم میگوید: مردم! از بس ایران ما را اذیت و تحقیر کرد، از ما امضاهای آنچنانی گرفت و دیپلماسی او قوی بود، به من رأی بدهید تا آن برجام را پاره کنم.

این مسئول ادامه داد: آیا این قدرت و دیپلماسی قوی دولت روحانی نیست؟ چگونه برخی‌ها این حقانیت را نمی‌پذیرند و از کنار آن به راحتی عبور می‌کنند.

نریمان گفت: این قدرت و اعتبار ایران است که در عرصه انتخابات آمریکا نام ایران به کرات بُرده شد، این قدرت ایران است که ابرقدرتها را کنار هم نشاند و از آنها امضا گرفت.

وی با اشاره به سابقه حضور خود در هیأت مدیره شرکت ایران ایر، خاطرنشان کرد: اقدامی که در دولت تدبیر در راه و شهرسازی رخ داد، به هیچ وجه در فضای دیگری حتی در فضای دوران طاغوت تصور نمی‎شد؛ 100 تا 200 هواپیمای بوئینگ و ایرباس و آی.تی.آر را بخرید آنهم بدون اینکه پولی پرداخت شود! و قرارداد بستیم که از محل درآمد پروازها، بدهی‎ها پرداخت شود.

این مسئول ادامه داد: یک قطعه از هواپیماهای ایرباس و بوئینگ به هیچ وجه به راحتی به دست نمیآمد، باید به روشهای قاچاق عمل می‌کردیم تا قطعات به پارکینگ فرودگاهها می‌رسید آنهم با قیمتهای چندین برابر! آیا این توفیق نیست که آن قطعه را نمی‌توانستیم بیاوریم اما امروز ایرباس با مدیرعامل خودش وارد ایران شد؟ این شکستن حصر تحریم هوایی ایران است که با یک هواپیما شروع شد، گفتند یکی است، اما دومی هم آمد، و سومی و ...

نریمان با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه مسکن مهر که در دولت قبل تکمیل نشده بودند، تصریح کرد: در شهر گل بهار در نزدیکی مشهد 25 هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شد که 23 هزار واحد در دولت تدبیر و امید با فضاهای مناسب تحویل داده شد و تنها 2 هزار واحد آن در دو دوره رئیس جمهور قبل تحویل داده شد.

وی افزود: در شهرهای پرند و سهند و تبریز نیز وضعیت به همین صورت بوده است که هر کدام در مجموع کمتر از 30 درصد در دو دوره قبل تحویل داده شد و سهم بالایی از آن را در دولت تدبیر و امید تحول دادیم، حتی در پرند به اندازه کل مدارسی که از قبل در این شهر ساخته شد، مدارس افتتاح شد.(21 واحد)

وی با ابراز امیدواری از اینکه با گشایش ستاد دکتر روحانی در مازندران، حماسهای که دور قبل در ساری رقم زده شد، گفت: انشالله بار دیگر با اهتمام خود بتوانیم بسترساز پیروزی دیگری باشیم و سرود موفقیت را در انتهای روز 29 سالجاری با یکدیگر تکرار کنیم.

رئیس ستاد دکتر روحانی در مازندران بیان کرد: «اعتدال بمان تو را در نیمه راه تنها نمیگذاریم»، «توجهمان به مکارم اخلاقی است»، «برای سازندگی، اعتدال و اصلاحات کار را ادامه میدهیم»، «تعامل گستره‌ای با جهان خواهیم داشت»، «امید را با اقدامات خود در دل مردم همچنان زنده نگه می‎داریم»، «تلاش می‌کنیم امنیت پایدار داشته باشیم»، «آرامش را در کنار گسترش رفاه برای مردم در مسیر کاری دولت ادامه خواهیم داد» و تلاش میکنیم طبق فرموده رهبر انقلاب در سال اشتغال و تولید دولت خود را در این زمینه بسیج کنیم؛ از شعارهایی است که دولت تدبیر و امید در نظر گرفته است.

این مسئول در پایان با بیان اینکه آقای احمدی فولادی مسئولیت ستاد دکتر روحانی در ساری را برعهده دارد، اظهار داشت: اصلاحطلبان، کارگزاران، اصولگرایان و اعتدالگرایان و وفاداران به دولت تدبیر و امید در این مجموعه هستند، همه با هم ید واحده میشویم و به پیروزی خواهیم رسید و بدانیم شکست ما تفرقه ما است زیرا کسی جلوی ما نیست مگر اینکه خودمان مقابل خودمان باشیم.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: