آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه ای 20 میلیارد ریالی که با جعل اسناد و مدارک اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
 

به گزارش آوای خزر، سردار  سید محمود میرفیضی  با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع کلاهبرداری از فردی اهل "بندرعباس" در بهشهر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم به کلاهبرداری و برداشت غیر مجاز از حساب مال باخته شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی، ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشت، با دریافت مشخصات حساب بانکی مال باخته و با همکاری سه نفر دیگر اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب وی کرده است.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه این فرد پس از کلاهبرداری و برداشت 20 میلیارد ریال از حساب مال باخته اقدام به خرید طلاجات و یک دستگاه خودرو سواری"کیا اسپورتیچ" کرده، افزود: در همین خصوص سه همدست متهم نیز شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند، به شهروندان هشدار داد: از ارائه اطلاعات حساب بانکی به ویژه رمز کارت عابر بانک به افراد ناشناس جدا خودداری کنند.

انتهای پیام/1000

اخبار انتظامی مازندران

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار