آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
رئیس‌پلیس فتای فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:
رئیس‌پلیس فتای فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری افرادی که با انتشار مطالب ‌کذب و توهین‌آمیز در کانال‌های تلگرامی و تمسخر مردم، موجب سلب‌ آسايش و هتک‌حيثيت مردم می‌شدند، توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا خبرداد

دستگیری گردانندگان کانال‌‌های تلگرامی مزاحم درمازندران

به گزارش آوای خزر به نقل از پایگاه خبری پلیس ایران،سرهنگ حسن‌محمدنژاد در تشریح این خبر اعلام کرد: درپي مراجعه یکی از شهروندان به پليس‌فتا مبنی بر این که شخصي ناشناس با انتشار مطالبي در قالب صوت، تصوير و فيلم در چندین کانال تلگرامی، وی را مورد تمسخر قرار داده است موضوع در دستورکار ماموران پلیس‌فتا قرارگرفت .

رئیس‌پلیس فتا استان مازندران، افزود: پس از انجام بررسي‌های فنی و پلیسی مشخص شد، هر یک از کانال‌های موردنظر توسط چندین نفر به هويت‌هاي معلوم مدیریت می‌شوند.

سرهنگ محمدنژاد، تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با استفاده از روش‌هاي فني و مهندسي اجتماعي، ادمین اصلی کانال‌های موردنظر را شناسایی و با هماهنگي مقام محترم قضایي، متهمان را دستگیر کردند .

وی، خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به تشکیل کانال و گروه های تلگرامی با هدف توهین و تمسخر افراد در دیگر استان های کشور برای سرگرمی خود اعتراف کردند .

رئیس پلیس فتا مازندران در خاتمه به متخلفان، هشدار داد: هرگونه انتشار اطلاعات و تصاویر شخصی دیگران در فضای مجازی جرم تلقی می‌شود و با عاملین آن برخوردی جدی خواهد شد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار