آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
رئیس کل دادگستری مازندران اعلام کرد
رئیس کل دادگستری مازندران با اعلام اینکه خسارت و مزاحمت در چهارشنبه‌سوری ممنوع است، گفت: اگر احساس کنیم و یا محرز شود که کسی می خواهد با اعمال خود برای دیگران خسارت ایجاد کند جرم او قابل اغماض نیست و قطعا با او برخورد می‌شود.

خسارت و مزاحمت در چهارشنبه‌سوری ممنوع/ خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند

حجت الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد امروز در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در ساری، با آرزوی اینکه سال خوبی پیش روی مردم ایران باشد، به رسومات پایان سال به ویژه چهارشنبه سوری اشاره و اظهار کرد: هرساله در این روز حوادث ناگواری رخ می‌دهد که سبب آزار و اذیت بسیاری از خانواده ها می شود.

وی افزود: همه خانواده‌ها باید نسبت به اقدامات فرزندان خود در این روزهای آخر سال هوشمندی و مراقبت داشته باشند و عاقلانه عمل کنند زیرا هر خسارتی که پیش بیاید متوجه خودشان است.

رئیس کل دادگستری مازندران بخش دیگر موضوع را متوجه حکومت یا مداخله حکومتی دانست و گفت: از یک سو باید نظارتها دقیق باشد و از سوی دیگر اگر احساس کنیم و یا محرز شود که کسی می خواهد با اعمال خود برای دیگران خسارت ایجاد کند جرم او قابل اغماض نیست و قطعا با او برخورد می‌شود.

تقوی‌فرد در پایان بیان کرد: ما با شادی و اجرای سنتهای الهی و منطقی مخالف نیستیم ولی هر عملی که به بهانه گرامیداشت سنتها سبب مزاحمت و خسارت خود و دیگران شود پسندیده نیست و هیچ عقل سلیمی آن را تایید نمی کند.

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار