دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۳۴۷۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۷

به گزارش آوای خزر، اغلب مقامات رسمی در نقاط مختلف دنیا، توسعه شهرها را مورد توجه قرار می‌دهند و بهبود وضعیت روستاها را نادیده می‌گیرند اما اخیراً، برنامه‌ریزان در شهرهای مختلف آلمان به توسعه روستایی نیز روی آورده و در این راستا، اقداماتی مؤثر انجام داده‌اند.

برنامه‌ریزان نیدر زاکسن از سرمایه‌گذاری میلیاردی در توسعه پایدار روستاهای سراسر ایالت خبر داده و ادعا کرده‌اند که طی بازه زمانی سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۷، مناطق اطراف شهرها تغییرات قابل توجهی را تجربه خواهد کرد در واقع مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون یورو برای توسعه روستاها در نظر گرفته شده است که این مقدار به میزان ۵۰ میلیون یورو بیشتر از هزینه سالانه خواهد بود.

مقامات نیدر زاکسن از اولویت دهی اجرای پروژه‌های زیست محیطی و دوستدار آب و هوا طی چند سال آینده خبر داده و اظهار کرده‌اند که تمام تلاش خود را برای حفظ طبیعت مناطق روستایی به کار خواهند گرفت به ویژه، بهبود وضعیت کشاورزی و افزایش تولید محصولات غذایی مورد توجه مدیران ایالت قرار خواهد گرفت و اقداماتی در راستای ایجاد رقابت بین کشاورزان صورت می‌گیرد.

سرمایه‌گذاری میلیاردی آلمان برای توسعه مناطق روستایی

مشارکت روستاییان در توسعه پایدار مناطق زندگی خود نیز از دیگر برنامه‌های مدیران نیدر زاکسن به شمار می‌رود که البته در نظر دارند برای رسیدن به این هدف، کارگاه‌های آموزشی متعددی برگزار کنند تا مردم بتوانند با اصول بهبود شرایط روستایی آشنا شوند.

انجام فرآیندهای کشاورزی و باغداری در روستاهای نیدر زاکسن بیش از گذشته بر اساس رویکردهای دوستدار محیط زیست صورت خواهد گرفت و تکنولوژی نیز نقش مهمی در این زمینه ایفا خواهد کرد. نوع آبیاری محصولات متفاوت با گذشته انجام خواهد شد و تامین امنیت جانوران نیز در اولویت برنامه‌های مدیریت روستایی قرار خواهد گرفت./ایمنا

انتهای پیام/1005

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: