دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۳۶۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:
احیا و فعال سازی ۲ شرکت با ورود دستگاه قضایی استان مازندران
رئیس کل دادگستری مازندران ازاحیای مجدد شرکت‌های "آجر سفال البرز" وتور ماهیگیری بابلسرخبرداد وگفت: احیای واحد‌های تولیدی ورشکسته از جمله گام‌های اساسی اداره تصفیه امورورشکستگی دادگستری استان در مسیر حمایت از تولید بوده است.

 
به گزارش آوای خزر به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران،حجت الاسلام والمسلمین اکبری تصریح کرد: در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب و رئیس محترم قوه قضائیه، هدف وهمت ما این است که واحدهای تولیدی ورشکسته استان را به چرخه تولید برگردانده و احیا کنیم تا با حفظ اشتغال، از تعطیلی کارخانجات وشرکت های تولیدی جلوگیری بعمل آید.


حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: احیای واحدهای تولیدی یکی از دستورکارهای اصلی دستگاه قضایی استان در دوره تحول است و از آغاز دوره تحول، اقدامات بسیاری برای احیای واحد‌های تولیدی توسط ستاد اقتصاد مقاومتی واداره امورتصفیه صورت گرفته است.


وی تاکید کرد: حفظ وضعیت اشتغال و تولید،حمایت از واحد‌های تولیدی و جلوگیری از تعطیلی صنایع به مراتب، سرمایه گذاری کمتری را نسبت به راه اندازی واحد صنعتی و تولیدی جدید نیاز دارد ودستگاه قضایی استان در راستای حمایت ازاشتغال، اقدام به اجاره دادن عرصه واعیانی وتجهیزات شرکت های ورشکسته که دارای قابلیت بهره برداری باشند می نماید البته به گونه ای که مانع امر تصفیه امور ورشکستگی نگردد.


شایان ذکر است: درحال حاضر، دو شرکت با حداکثر نیرو در قالب عقد اجاره از خطر ورشکستگی رهایی یافته و با احیای مجدد، فعالیت خود را زیر نظر اداره ورشکستگی دادگستری استان مازندران ادامه می‌دهند.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: