آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
اطلاعیه مهم/
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهالی فرهنگ، رسانه و هنر خواست تا پایان شهریورماه نسبت به تکمیل مشخصات خود در صندوق اعتباری هنر اقدام کنند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند.

به گزارش آوای خزر، وزارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای به اعضاء صندوق اعتباری هنر اعلام کرده است؛ براساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر است.

به اطلاع اهالی فرهنگ و هنر و مشمولین طرح تکریم و مستمری استان می رساند؛ با توجه به نزدیک شدن زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، آن دسته از متقاضیان که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده اند تا ٣١ اردیبهشت ماه فرصت دارند، نسبت به تکمیل فرآیند عضویت، ویرایش و در صورت لزوم اصلاح اطلاعات خود از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir اقدام نمایند. در غیر اینصورت امکان دریافت کد عضویت تا پایان زمان ثبت نام بیمه تکمیلی وجود نخواهد داشت.

از تمامی کاربران و متقاضیان عضویت صندوق اعتباری هنر درخواست می شود هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام دقت لازم را به عمل آورده و کلیه عناوین فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نمایند. عدم تکمیل فرم ثبت نام، یا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان بوده و صندوق هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خدمات اعم از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و سایر خدمات ندارد. شرایط و زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی متعاقباً از طریق صندوق اعتباری هنر اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار