آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
پدر شبکه‌سازی بیمه در ایران آموزش می‌دهد
صنعت بیمه دنیای گسترده‌ای دارد، افرادی که می‌خواهند دیگران را ترغیب به بیمه‌گذاری کنند باید فرمول آن را بدانند، این فرمول‌ها پیچیده نیست و راه حل ساده‌ای دارد، آیا شما هم می‌خواهید به شبکه بزرگ بیمه‌ای بپیوندید و یک بیمه‌گر خوب با حقوق خوب باشید؟

چگونه خود را به‌عنوان بیمه‌گر معرفی کنیم + فایل pdf

به گزارش آوای خزر، هر ساله در ایران شاهد حوادث و بلایای طبیعی زیادی هستیم و در واقع غیر از بلاهای مناطق قطبی، بقیه بلاها را در این سرزمین وسیع و کهن داریم!

«بیمه» یک پشتوانه و سرمایه‌گذاری پایدار و مطمئن است تا بتوانیم در صورتی که بلایای طبیعی گریبانگیر ما شد، بخش قابل توجهی از خسارت وارده به ما بازگردد.

این موضوع برای حوادث غیرطبیعی و غیرمترقبه نیز حائز اهمیت است، در حوادثی چون تصادف و آتش‌سوزی نیز نقش بیمه در بازگشت سرمایه بسیار واضح است و شاید خیلی از ما - اگر بیمه هستیم- این تجربه را داشتیم.

اکنون بیمه‌های مختلفی و هر کدام با اهداف خاصی تاسیس شده‌اند و کارگزاران و رابطان بیمه‌ای زیادی در سراسر کشور فعالیت دارند، این افراد نیز در قبال کسانی که بیمه می‌کنند درصدی را به عنوان حق مشارکت و فعالیت از دفتر مرکزی خود دریافت می‌کنند.

یکی از چهره‌های موفق بیمه‌ای در کشور که از او به نام پدر شبکه‌سازی بیمه در ایران یاد می‌شود، علی کریمی است. او اخیرا سفری به مازندران داشت و در بیمه کارآفرین مازندران چند جلسه را با کارگزاران و علاقمندان به بیمه به گفتگو نشست. این نشست‌ها و درواقع کلاس‌ها با شعار «هر ایرانی، یک بیمه عمر» برگزار شد.

در ادامه، فایل pdf سخنان استاد علی کریمی را که در چند صفحه است و شما می‌توانید بعنوان یک بیمه‌گر به معرفی خود پرداخته و از این طریق افرادی را نسبت به پوشش بیمه‌ای ترغیب کنید؛ به نمایش گذاشته شده است. اگر علاقمند به دریافت این فایل هستید؛ لطفا کلیک و دانلود کنید.

متن معارفه

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار