آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
به آغاز طرح‌های دریا نزدیک می‌شویم/
باتوجه به اینکه در آستانه بازگشایی طرح‌های دریا در مازندران قرار داریم، جلسات ساماندهی این طرح‌ها در شهرستان‌ها و استان با حساسیت بیشتری دنبال می‌شود، یکی از این مجموعه‌ها، در گهرباران میاندرود است.

آخرین تصمیمات ساماندهی طرح دریا در گهرباران

به گزارش آوای خزر از میاندرود، جلسه ساماندهی طرح ساحل گهرباران امروز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت با حضور فرماندار میاندرود و مدیران اجرایی این طرح در اتاق فرماندار برگزار شد.

ابتدا علی غلامیان‌صلاحی فرماندار میاندرود به حاضرین خیرمقدم گفت و از مسئولان خواست که دستورالعمل‌های فرمانداری را که براساس سیاست‌های وزارت کشور است اجرا کنند تا طرح سال 98 بهتر از سال‌های قبل اجرا شود.

"زارع" نماینده سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تشکر از فرماندار به اهمیت استفاده از دریا که نعمت خدادادی‌ست اشاره کرد.

او ضمن دعوت از روئسای ادارات جهت همیاری در اجرای طرح، بر ایجاد شغل برای جوانان - که از فرمایشات مقام معظم رهبری‌ست - با استفاده از ظرفیت‌های ساحلی در ساحل گهرباران تاکید کرد.

"اکبری" مسئول کمیته فرهنگی طرح دریا نیز درباره برنامه‌های فرهنگی مانند نمایشگاه کتاب و ایستگاه نقاشی صحبت کرد و بر اجرای طرح تبلیغاتی با مضامین رعایت عفاف و حجاب، استفاده درست از دریا و هشدارهای سازنده در خصوص عدم شنا در مناطق حادثه‌خیز تاکید کرد.  

او از مسئولین استانی خواست تا اعتبارات فرهنگی طرح دریا به کمیته فرهنگی شهرستان‌ها تخصیص داده شود.

آخرین تصمیمات ساماندهی طرح دریا در گهرباران

در ادامه، "دادخدایی" نماینده ستاد امربه معروف و نهی از منکر در مورد تعریف شیفت مسئولین  برای حضور در طرح دریا صحبت کرد و وسایل ایاب و ذهاب و بیمه افراد مجری طرح را نیز از دغدغه‌های خود دانست.

دکتر "انوری" نماینده شبکه بهداشت میاندرود، مباحثی ازجمله درباره عدم آلودگی آب آشامیدنی، حضور نجات غریق در منطقه شنا و کنترل حیوانات آسیب‌رسان صحبت کرد و از فرمانداری خواست تا با بررسی این موضوعات، طرح دریا در سال 98 به بهترین نحو اجرا شود.

"بابایی" رییس  اداره هواشناسی میاندرود درباره پیش‌بینی وضعیت هوا  و ارسال آن به مجریان طرح دریا (فرمانداری و استانداری) و استفاده آنها از اطلاعات و در صورت نیاز برگزاری کارگاه آموزشی برای آشنایی نجات غریق با اصطلاحات مخصوص به آن، صحبت کرد.

"سورکی آزاد" بخشدار گهرباران نظارت هدایتگرانه در طرح را رسالت اصلی این مجموعه دانست و از دیگر دغدغه‌های طرح دریا به مسائل ترافیکی، امنیتی، رفاهی و بهداشتی اشاره کرد که باید همه موارد مرتبط با آنها به خوبی رعایت شود.

به گزارش آوای خزر، گهرباران در میاندرود، دارای 9 هزار و 200 متر یا قریب به 10 کیلومتر ساحل بکر دارد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1003

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار