آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۴۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
وزیر اطلاعات در ساری:
وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهد حضور مقتدرانه حزب‌الله و مقاومت در منطقه و برگزاری باشکوه راهپیمایی‌ها در حمایت از قدس شریف هستیم که به برکت آن، آرزوی نیل تا فرات به فراموشی سپرده شده و اسرائیل نیز هر دم احساس می‌کند خطر نابودی به او نزدیک‌تر شده و نمی‌تواند ماندگاری خود را در سرزمین فلسطین تضمین کند.

اسرائیل نمی‌تواند ماندگاری خود را تضمین کند

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی صبح امروز در جمع راهپیمایان و نمازگزاران روز قدس که در مصلی ساری برگزار شد، بیان کرد: امروز مشت‌ها را در برابر رژیمی گره کرده‌ایم که به وجود آمدن و استمرار آن - که همراه با خونریزی و ضایع کردن حقوق مردم اصلی این سرزمین و تعدی و تعرض و ارتکاب جنایت نسبت به مردم بی‌پناه فلسطین بوده -نامشروع است.

وی با بیان اینکه علیرغم مخالفت همه دنیا به شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی اما آنها همچنان به پیمان‌نامه‌های بین‌المللی بی‌توجه بودند، افزود: آنها بحث از نیل تا فرات را مطرح کردند و کشورهای مصر و اردن و سوریه و اردن و عراق و لبنان را تهدید کرده و به هیچ معاهده بین‌المللی درباره مرزهای سیاسی کشورها اعتنا نداشتند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه اسرائیل سند پوچی ادعاهای غرب است، گفت: این رژیم و غرب برای اینکه با اراده مستحکم جمهوری اسلامی مبارزه کنند شعارهای به‌ظاهر حقوق بشری را در پیش گرفتند و خود در عمل هیچ پایبندی به این شعارها ندارند.

علوی بیان کرد: امروز ملت‌ها با تاسی از انقلاب اسلامی به فرهنگ مقاومت در برابر این ادعاهای پوچ غرب رسیده‌اند و راه خود را از استکبار جدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اسرائیل به مسئله فلسطین نه بعنوان یک مسئله عربی بلکه به عنوان مسئله‌ای برای پنجه در پنجه اسلام انداختن نگاه می‌کنند، گفت: اسلام به ما اجازه ظلم و حق‌کشی و زیر پا له کردن انسان‌های مستضعف را نمی‌دهد.

وزیر اطلاعات با اشاره به نامگذاری روز قدس از سوی امام خمینی اظهار کرد: در آن زمان خیلی از کشورها این تصمیم را به مسخره گرفته بودند و در سال‌های نخست هم ما تنها بودیم و هم فلسطین تنها بود و اسرائیل نیز همه جا به اتکای آمریکا اراده خود را تحمیل و به هر جا که می‌خواست حمله می‌کرد.

سید محمود علوی ادامه داد: اسرائیل با تجاوز به لبنان عملا به یک قدرت شکست‌ناپذیر تبدیل شد و همه کشورهای عربی فکر می‌کردند در برابر این غول متکی به آمریکا هیچ کاری از آنها بر نمی‌آید و اسرائیل عربده می‌کشید و قدرت خود را به نمایش می‌گذاشت.

وی اظهار کرد: امروز علاوه بر ملت‌های آزادیخواه جهان، حتی یهودی‌های مخالف صهیونیست نیز در راهپیمایی روز قدس شرکت دارند و اشغالگری این رژیم کودک‌کش را محکوم می‌کنند.

وزیر اطلاعات گفت: امروز شاهد حضور مقتدرانه حزب‌الله و مقاومت در منطقه و برگزاری باشکوه راهپیمایی‌ها در حمایت از قدس شریف هستیم که به برکت آن، آرزوی نیل تا فرات به فراموشی سپرده شده و اسرائیل نیز هر دم احساس می‌کند خطر نابودی به او نزدیک‌تر شده و نمی‌تواند ماندگاری خود را در سرزمین فلسطین تضمین کند.

علوی با بیان اینکه فلسطین با مشت خالی به جنگ با اسرائیل رفت، افزود: مشت‌ها تبدیل به سنگ، و سنگ به تیر کمان، و تیرو کمان تبدیل به تلاخن، و تلاخن نیز امروز تبدیل به موشک شده و در برابر هر تعرض رژیم صهیونیستی، بر سر آنها می‌بارد.

وی با بیان اینکه اسرائیل غیر از زبان زور نمی‌فهمد، اظهار کرد: نتانیاهو در کتاب "جایی زیر آفتاب" می‌گوید: ما سه هرگز داریم؛ "پس دادن جولان هرگز"، "عقب‌نشینی از قدس هرگز" و "دولت مستقل فلسطینی هرگز".

وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه خاورمیانه جدید مورد نظر آنها به دنیا نیامده سقط جنین و معامله قرن آنها به معامله غبن تبدیل شده است، بیان کرد: رژیم صهیونیستی باید با قدرت پاسخ بگیرد، راهپیمایی و فریادهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، اراده مستحکمی به مردم فلسطین اهدا کرد که امروز فرزندان فلسطین در برابر همه شگردهای صهیونیست‌ها مقاومت و نقشه‌های آنها را نقش بر آب کردند.

به گزارش آوای خزر، در پایان سخنان حجت‌الاسلام علوی، بیانیه روز قدس در حمایت از آرمان فلسطین قرائت شد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار