آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
فینالیست‌های قسمت هفتم و هشتم فصل دوم برنامه تلویزیونی «عصرجدید» عصر امروز ۲۴ خرداد ماه با اعلام آرای مردمی مشخص شد.

برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز جمعه ۲۴ خرداد ماه آرای مردمی را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

فینالیست‌های فصل دوم «عصرجدید» مشخص شدند

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

در قسمت هفتم داوران گروه کیا رکنی و گروه پیرامید را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و در قسمت هشتم داوران محسن ضیایی و سعید فتحی را برگزیدند.

ابتدای برنامه پس از گفت‌وگو احسان علیخانی با داوران، گروهی نمایشی به صحنه آمدند و عاشقانه‌ای کوتاه از روزهای آغازین جنگ تحمیلی را به اجرا درآوردند و پس از آن سید بشیر حسینی یکی از داوران «عصر جدید» و پیرامون موفقیت و شکست‌های زندگی خود گفت: دغدغه من سواد رسانه‌ای بود، چراکه یکی از رکن‌های مردم رسانه شده است. حتی به این موضوع جهانی فکر می‌کردم و تمام قاره‌ها به جز آمریکا رفتم.

وی ادامه داد: سال ۹۴ اولین کتاب حوزه رسانه‌ای را نوشتم و خیلی هم سخت بود برای آن زمان بسیاری گذاشته بودم و قرار شد اساتید به آن امتیاز بدهند. مسئول آن جلسه بعد از بررسی به من گفت می‌دانی چه امتیازی به کتابت دادیم، گفتم احتمالا ۱۰ گفت بیا پایین تر!گفت مطلق بهت صفر دادیم و من دلیل را سوال کردم گفت: صفر دادیم تا بدانی مسیرت اشتباه است و من مصمم شدم مسیر خودم را محکم‌تر بردارم تا خودم را ثابت کنم.

حسینی در خصوص فرآیند موفقیت عنوان کرد: فرآیند موفقیت ابتدا با شما مخالفت می‌شود و در برابرت مقاومت می‌کنند و بعد مداومت تا تو به موفقیت برسی من همیشه در کلاس هایم در یک مثلث ترسیم می‌کنم و می‌گویم هرلحظه مهمترین کار به بهترین شکل انجام دهد.

فینالیست‌های این هفته از «عصرجدید» مشخص شدند

در نهایت با رای مردم سعید فتحی با دو میلیون و ۹۷۸ هزار و ۶۱۷ خمچنین گروه پیر امید با دو میلیون و ۹۳۳۳ و ۸۲۲ رای به مرحله بعد رفتند.

فینالیست‌های این هفته از «عصرجدید» مشخص شدند

البته کیا رکنی با رای نزدیک به برگزیدگان با دو میلیون ک ۹۰۸و ۴۳۶، محسن ضیایی با دو میلیون و ۲۶۰ و ۱۸۲ از دور مسابقه حذف شدند.

انتهای پیام/۱۰۰۰

 
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار