دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۵۴۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
یک کاندیدای ریاست‌جمهوری:

فساد مثل خوره به جان ثروت‌ها و منابع کشور افتاده است

فساد مثل خوره به جان ثروت‌ها و منابع کشور افتاده است
یک کاندیدای ریاست‌جمهوری با بیان اینکه «فساد مثل خوره به جان ثروت ها و منابع مادی کشور افتاده است»، عنوان کرد: من با عزمی راسخ و بدون هرگونه ملاحظه سیاسی و جناحی با هر گونه رانت و ویژه خواری و فساد و هر مفسدی قاطعانه مبارزه خواهم کرد

فرزانه حسنی - آوای خزر: مسعود زریبافان صبح امروز بعد از ثبت نام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع اصحاب رسانه در تالار وزارت کشور، با اشاره به اینکه دولت من، دولت جمهوری اسلامی ایران با دو بال جمهوریت و اسلامیت است، اظهار کرد: دولت خود را دولت خدمت و مجاهدت برای حل مشکلات مردم می نامم و کشور را بر اساس مبانی اسلامی و شرعی قانون اساسی، سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و مورد تائید شورا نگهبان، اداره میکنم و خود را مجری سیاست‌ ها و رهنمودها و راهبردهای مقام معظم رهبری و قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی میدانم و هیچگاه از آنها عدول نخواهم کرد.

وی افزود: هنر خود را شناخت ظرفیت‌ های انسانی، طبیعی، جغرافیایی و آگاهی از نحوه استفاده از این ظرفیت ها، شناسایی واقعی و ملموس مشکلات و مطالبات مردم و بهره گیری از ظرفیت های کشور و نظام می‌ دانم.


این داوطلب نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با بیان اینکه مجلس را ریل گذار برای عبور کشور از وضع موجود به وضع مطلوب میدانم، خاطرنشان کرد: بنده خود را مجری و قادر به عبور دادن موفق و ایمن کشور با استفاده از این ریل گذاری‌ها می‌دانم. مردم را ولی نعمت خود میدانم و خود را خادم مخلص و متواضع ملت و سرباز ولایت و برادر و همکار قوای مقننه و قضاییه و نیروهای مسلح کشور میدانم.

زریبافان در ادامه عنوان کرد: جایگاه ریاست جمهوری را فرصت و توفیق خدادادی برای خدمت به مردم، نظام و توشه ای برای آخرت خود میدانم نه طعمه و ابزار برای منافع مادی خود و اطرافیان خود فلذا کشور را دارای ثروت های مادی و انسانی فراوان و بالقوه میدانم و خود را قادر به تبدیل آن به ثروت بالفعل و توزيع عادلانه و منصفانه این ثروت ها بین آحاد مردم میدانم.

وی بیان کرد: حضور مستقیم و بدون واسطه و خاضعانه برای شنیدن مشکلات و مطالبات مردم را برای خود یک توفیق الهی دانسته و آحاد مردم را بهترین مشاور برای یافتن راه حل مشکلاتشان میدانم.

فساد مثل خوره به جان ثروت ها و منابع مادی کشور افتاده است

این نامزد انتخاباتی اظهار کرد: معتقدم بسیاری از مشکلات کشور با استفاده از قوانین موجود قابل حل است و مابقی مشکلات مردم نیز عموما با تدبیر مسئولان حل می‌ شود و راه آن باز کردن درب دفاتر مسئولان به سوی مردم است فلذا من درب دفاتر مسئولان را به روی مردم باز و همه مدیران را موظف به پاسخگویی و تلاش برای حل مشکلات مردم خواهم نمود.

وی با بیان اینکه «فساد مثل خوره به جان ثروت ها و منابع مادی کشور افتاده است»، عنوان کرد: من با عزمی راسخ و بدون هرگونه ملاحظه سیاسی و جناحی با هر گونه رانت و ویژه خواری و فساد و هر مفسدی قاطعانه مبارزه خواهم کرد. من از مدیران کارآمد، متخصص متعهد و معتقد به نظام از هر سلیقه سیاسی استفاده خواهم نمود و گذشته مدیریتی اینجانب نیز گواه این مطلب است.

زریبافان تاکید کرد: معتقدم با تدبیر، ارتباط و تعامل و بهره گیری از ظرفیت‌ ها، می‌ توان کشور را از خطر انزوای از بیرون و انسداد از درون نجات داد و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل نمود، همچنین معتقدم با بهره گیری از ظرفیتهای کشور و کمک و مشارکت مردم بخصوص جوانان با انگیزه می‌ توان بسیاری از مشکلات مردم و کشور را حل نمود و کشور را به جایگاه رفیعی که در شان نظام و مردم بصير كشور است ارتقاء داد.

وی با تاکید بر اینکه می‌ توان با تدبیر و کمک مردم، تحریم ها را بی اثر نموده و بر مشکلات اقتصادی و معیشتی نائل خواهیم آمد، گفت: فضای مجازی را با توسعه زیر ساخت ها به نفع اقتصاد و معیشت مردم و نشر دانش و فرهنگ ، تقویت خواهم نمود و ضمن پاسخگویی صادقانه، کمتر حرف خواهم زد و بیشتر تدبیر و مجدانه عمل و تلاش خواهم نمود.

فساد مثل خوره به جان ثروت‌ها و منابع کشور افتاده است
این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری همچنین با بیان اینکه مردم ما از اختلافات و فرافکنی ها خسته و رنجور هستند، عنوان کرد: من به جای اختلاف و فرافکنی، با همه سلائق سیاسی و اقتصادی رفاقت و برای حل مشکلات مردم همفکری نموده و از همه ظرفیت ها برای پیشرفت و تعالی کشور بهره خواهم گرفت فلذا با تدبیر و تلاش برای اصلاح و درمان اقتصاد بیمار کشور و کاهش هزینه های کم اثر و تشریفاتی دولتی و کوچک و چابک نمودن دولت و مراقبت و جلوگیری از دخالت های باندهای مافیایی قدرت و ثروت ارزش پول ملی را حفظ و ارتقاء خواهم داد.

زریبافان در پایان گفت: هدف اصلی من از حضور در انتخابات ریاست جمهوری کمک به پرشور شدن و مشارکت حداکثری در انتخابات و ایجاد رقابت جدی و تاثیرگذار و ایجاد زمینه متنوع برای تصمیم گیری و انتخاب مردم است و در نهایت آرزو می‌ کنم هر آنچه به خیر و صلاح کشور نظام و مردم بصیر است با تشخیص مردم حاصل و موجب خوشنودی و رضایت قاطبه مردم، مقام معظم رهبری و خوشنودی قلب حضرت ولی عصر (عج) گردد.

انتهای پیام/1002/

نظرات شما
نظرسنجی
در انتخابات ریاست جمهوری 1403 به چه کسی رای می دهید؟
آخرین اخبار