آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
رئیس شورای شهر ساری اعلام کرد
کمک 11 میلیارد تومانی شهرداری ساری به ساخت پارک‌موزه دفاع مقدس
رئیس شورای شهر ساری گفت: شهرداری ساری طی 5 سال، 11 میلیارد تومان به پروژه ملی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران کمک کرده است.

به گزارش آوای خزر از ساری، مسعود مدینه ظهر امروز در نشست هیأت امنای مرکز فرهنگی و شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران اظهار کرد: در مدت 5 سال گذشته عددی بالغ بر 11 میلیارد تومان را برای کمک به این پروژه هزینه کردیم که در سال پنجم نیز شورای شهر پای کار است. حتی در سال گذشته به صورت پروژه‌ای وارد شده است.

وی تصریح کرد: در سال 93 مبلغ 1.1 میلیارد تومان، در سال 94 در سه مرحله 6.8 میلیارد تومان، در سال 95 نیز بالغ بر 330 میلیون تومان، در سال 96 مبلغ 77 میلیون تومان، 3.4 میلیارد تومان در سال 97 و در سال جاری نیز 345 میلیون تومان اختصاص داده شده است.

کمک 11 میلیارد تومانی شهرداری ساری به ساخت پارک‌موزه دفاع مقدس

  *** در بخش بعدی نشست، موضوع آزادساختن 6 هکتار از 10 هکتار اراضی پارک دفاع مقدس مورد بررسی قرار گرفت که در این رابطه عبدالحمید فرزانه شهردار ساری بیان کرد: عرصه‌ی 10 هکتاری مورد نظر در طرح جامع قرار دارد و کاربری آن نیز حفظ آثار است. اکنون اداره‌کل حفظ آثار اعلام می‌کند که 4 هکتار را نیاز داریم و بقیه آزاد شود. در این زمینه مشکلی با مالکان نداریم.

   "این درخواست نیاز به بررسی کمیته فنی و کمیسیون ماده 5 دارد. کمیسیون ماده 5 در راستای هرگونه تغییر طرح‌های جامع و تفصیلی است که به ریاست استاندار، با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل جهاد کشاورزی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شهردار است".

 اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار