آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
رئیس اتحادیه خانه‌های مطبوعات خزر اعلام کرد
رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر از برگزاری اختتامیه نخستین دوره این جشنواره در ۲۴ مرداد ۹۸ با سخنرانی سخنگوی دولت و با حضور استانداران استان‌های شمالی در نمک‌آبرود شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، ساسان شیخی با اشاره به برگزاری نخستین دوره جشنواره رسانه ای خزر، گفت: این مراسم با حضور هیات مدیره خانه های مطبوعات استان های شمالی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل مطبوعات داخلی، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداران مازندران گیلان و گلستان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های شمالی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان های شمالی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات کشور، و تعدادی از اعضای فعال خانه های مطبوعات سه استان شمالی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این مراسم از ۱۷ برگزیده جشنواره رسانه ای خزر که قبلا آثار خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کردند تقدیر خواهد شد.

برگزاری اختتامیه جشنواره خزر در چالوس + اسامی منتخبان

شیخی تاکید کرد: داوری آثار از سوی دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبیرخانه جشنواره بین المللی رسانه ای خزر آستاراخان  روسیه ارسال می شود.

رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر اذعان داشت: در این مراسم از تعدادی فعالین رسانه ای عضو خانه مطبوعات که از سوی خانه های مطبوعات استانهای شمالی در بخش های مختلف معرفی شده تند نیز تقدیر خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره تخصصی در لیست جشنواره های رسانه ای معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و با مشارکت دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود.

شیخی تصریح کرد: در  مراسم اختتامیه جشنواره که با سخنرانی آقای دکتر ربیعی سخنگوی دولت برگزار می شود هر یک از مدیران عامل خانه های مطبوعات استان های شمالی به ارایه گزارش می پردازند.

وی در پایان گفت: در این اختتامیه از کتاب مقالات منتشره در رسانه های آقای "ولی اله پاشازانوسی" مدیرمسئول هفته نامه ویشار که از سوی خانه مطبوعات مازندران به چاپ رسیده رونمایی می شود.

اسامی منتخبان:

صمد صالح طبری از هفته نامه بابل نامه

خدیجه آقاجانی شیروانی از هفته نامه روجا

علیرضا نوری کجوریان از خبرگزاری مهر

آزاده بابانژاد از خبرگزاری فارس (در حال حاضر خبرنگار و سردبیر پایگاه خبری آوای خزر)

مجتبی قربانی از بلاغ

پروین بهمنی از روزنامه شالیزار

کلثوم فلاحی از خبرگزاری ایرنا

محمد حسین ملایی کندلوس از خبرگزاری فارس

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار