آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
یادداشت/ آزاده بابانژاد
ویروس انتخاباتی،
فصل داغ انتخابات است و در این میان، گاهی درخواست‌های نابجا همچون ویروسی است که روابط را به سردی تبدیل می‌کند تا مولد بسیاری از اتفاقات ناخوشایند باشد!

آوای خزر: خبر استعفای دکتر سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران که فردی متعهد، متخصص و مردمی بود؛ خوشایند جامعه هدف بهزیستی و شهروندان نیامد.

دکتر آرام امروز به سازمان بهزیستی رفت و استعفای خود را به وحید قبادی دانا رئیس این سازمان تقدیم کرد.

سوال مهم این است که دلیل استعفای آقای دکتر در حالی که ایشان یکی از مدیران شایسه استان و فردی متخصص در مسئولیت خود بوده است، چیست؟

ویروس انتخاباتی،

با کمال تاسف باید بگوییم که براساس منابع موثق، مشخص شد که آقای دکتر مورد هجوم "ویروس انتخاباتی" قرار گرفت؛ به این معنی که از ایشان خواسته شد تا در برنامه‌های بهزیستی از کاندیدای مورد نظر حمایت کند.

تاسف بیشتر به این خاطر است که این درخواست از جانب یکی از مدیران رده بالای استان مطرح شده است و چون آقای آرام از این کار رضایتی نداشت و از چنین درخواستی متاثر و متاسف شد؛ از رئیس سازمان درخواست کرد که همچنان به کار خود در استان ادامه دهد اما مدیر نباشد.

به نظر می‌رسد آقای آرام با این اقدام عاقلانه هم شأن و جایگاه و عزت خود را به عنوان مدیر شایسته نظام حفظ کرد و هم همچنان در کنار جامعه هدف که به اندیشه‌ی او امید دارند، باقی می‌ماند.

... و اما آنهایی که با درخواست‌های نابجای خود به مردم ضرر می‌زنند باید بدانند تاوان سختی باید بدهند.

فردا ساعت 10 صبح در اداره‌کل بهزیستی مازندران، شاهد آیین معرفی آقای جمال باقری‌نسامی به عنوان سرپرست این مجموعه خواهیم بود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار