آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۶۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
معاون استاندار مازندران:
موفقیت در حوزه برق به‌دلیل اعتماد به نیروهای بومی است/ مدیریت مصرف برق بیشتر مورد توجه باشد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، موفقیت‌هایی که در حوزه برق کشور به دست آمد را مرهون اعتماد به دانش و تخصص نیروهای بومی دانست که هم باتجربه و هم به‌روز و کارآمد هستند.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، حسین حسن‌نژاد شنبه‌شب در مراسم آغاز به‌کار طرح توسعه نیروگاه نکا بیان کرد: آنچه امروز به اتکای جوانان همین مرز و بوم اتفاق می‌افتد؛ ترجمان اراده مردم است؛ ما انقلاب کردیم که بگوییم می‌توانیم و تاکنون نیز توانستیم پیشرفت‌های مهمی داشته باشیم.

وی ادامه داد: اینکه امروز در حوزه برق و در مرحله تولید و انتقال و توزیع آن – که مجموعه به‌هم پیوسته‌ای هستند- موفق عمل می‌کنیم، به دلیل اعتماد داشتن به نیروها و دانش بومی خود و بهره‌گیری از سال‌ها تجربه و به‌روز بودن، است.

معاون استاندار مازندران گفت: هر میزان که تولید برق پایدارتر و منطبق بر نیاز کشور باشد یعنی کمک کردیم که توسعه و آهنگ توسعه اتفاق بیفتد و در این میان بخش خصوصی و اعتماد به آن اهمیت زیادی دارد که در طراحی، ساخت و راه‌اندازی پروژه‌های مختلف برق نیز شاهد آن هستیم.

موفقیت در حوزه برق به‌دلیل اعتماد به نیروهای بومی است/ مدیریت مصرف برق بیشتر مورد توجه باشد

حسن‌نژاد با تاکید بر اینکه امروز بیش از تولید باید به مدیریت مصرف بپردازیم، افزود: تولیدات جدید فرصت‌هایی برای اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند و تولید برق، کمک جدی است به اینکه در استان گام‌های مهمی در صنعت برداشته باشد و مهمتر اینکه رضایتمندی مردم را در پی دارد.

وی همچنین از مدیریت و نیروهای خدوم نیروگاه شهید سلیمی، مدیران استانی در خطوط توزیع و انتقال برق منطقه‌ای و مازندران و همکاران آنها برای اینکه رضایت حداکثری مردم را به دست بیاورند و به اشتغال جوانان و چرخش چرخ صنعت و تولید استان کمک کنند، قدردانی کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه موفقیت‌های امروز نشان می‌دهد که توانستیم باوجود تحریم فعالیت‌های خوبی را دنبال کنیم، گفت: تحریم؛ جنگ اراده‌هاست. مردم ما علاقمند به استقلال کشور خود بوده و در برابر "تحریم کاغذی" پیروز هستند.

وی در پایان تاکید کرد: تنها راهی که امروز و همیشه بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم؛ اتحاد و همراهی ملت و دولت است، باید صرف نظر از همه جهت‌گیری‌ها کنار هم باشیم و به عزت و اقتدار ایران و پیشرفت استان خودمان فکر کنیم.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار